reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Mnie przeraża to że nie została tu żadna dziewczyna oprócz mnie z tych które były od początku na grupie [emoji23]

A może jednak któraś jest tylko się nie udziela ? :D
Ja zaczęłam w styczniu czytać, bo tak też się starać zaczęliśmy, ale napisałam chyba w marcu dopiero 😉
 
Cześć dziewczyny 😁
Podgladalam Was przez ostatnie 2 miesiące i postanowiłam, że napisze w końcu 😊
W ostatnim cyklu stosowalam się niemal do wszystkich Waszych wskazówek 😁 i w poniedziałek rano zobaczyłam na teście piękne 2 kreseczki 😍😍
Dziękuję Wam bardzo za te ananasy, morele, migdały i testy owu 😁
Życzę Wam wszystkim żeby udało się jak najszybciej. 🍍🍍🍍
Gratuluje!! ❤️
a teraz proszę mi pięknie wytłumaczyć o co chodzi z tymi płodnym smakołykami 🤣 może mi tez pomogą 😎😎😎
 
Zawsze miałam takie jazdy. To i tak odkąd biorę Pregnyl i dupka od końca okresu do owulacji nie krwawię a krwawilam, i w miarę jest dobrze od owu do okresu potem. Zdarza się tak że dopiero 8-9 od owu dostaje okres, a tak to czysto, nic nie plamie. A w tym cyklu to koszmar. Dzień po iwu i ja plamienia i tak do dzisiaj
Mam to samo 😞 czym to może być spowodowane?? 6 dni po owi lekka krew, do tej pory cały czas plamienia i czekam na @....
 
Dziewczyny nie wytrzymałam i poszłam dziś na betę. Babka, która pobierała krew tylko mnie wkurzyła. Dzisiaj mam 32dc. Stymulacja lamettą. Tydzień temu byłam na monitoringu cyklu. Lekarz powiedział, że jest grube endometrium i dużo ciałka żółtego co pozwala mieć dużą nadzieje na powodzenie. Kazał brać dwa razy dziennie progesteron. Pierwszą ciążę też miałam podtrzymywaną. Co prawda kazał zrobić mi betę dopiero w sobotę czyli w 35dc, ale nie wytrzymałam. Cykle mam zazwyczaj 32-max 35 dniowe. Z tym, że zawsze od ok29dc miałam plamienia, które teraz nie wystąpiły. Cycki bolą, jajnik pobolewa... Odrzuca od mojego czerwonego wina(!). To ju 3 lata jak się staramy... Babka, ktora obierała krew bez sensu się dopytywała mnie o wszystko i komentowała. Tzn kiedy powinnam mieć miesiaczkę itp. Jak jej powiedziałam, że dzisiaj to powiedziała, że to jest bez sensu badanie i na pewno nic nie wyjdzie bo nawet jeśli to za wcześnie... Poryczałam się tylko :( Czy to na prawdę za wcześnie na betę? W tabelkach wyniki są już od 3 tygodnia...
Ja na bete też pobiegłam bardzo wcześnie. Dzień po spodziewanym terminie. 😊 Nie było za wcześnie wynik bety 227 😍
Nie ma co się przejmować. Mam nadzieję, że mimo wszystko zrobiłaś badanie?
 
Gratuluje!! ❤
a teraz proszę mi pięknie wytłumaczyć o co chodzi z tymi płodnym smakołykami 🤣 może mi tez pomogą 😎😎😎
Dziękuję ❤
Nie wiem czy to rzeczywiście pomogło, ale cały cykl mocno wierzyłam w to, że pomoże 🤣
Dziewczyny tutaj dużo pisały o ananasie. Ja jadlam go w sumie od początku cyklu do mniej wiecej 8 dnia po owulacji (robiłam smoothie). Wino czerwone pomogło na romantyczne wieczory. 😈
Morele i migdały jadłam na przekąskę.
Dzięki testom owulacyjnym dowiedziałam się, że owu miałam przesuniętą na 18dc przy cyklach 30 dniowych. Więc ja wszystko polecam 😄😄😄 i trzymam za Was mocno kciuki ✊✊
 
Ja na bete też pobiegłam bardzo wcześnie. Dzień po spodziewanym terminie. 😊 Nie było za wcześnie wynik bety 227 😍
Nie ma co się przejmować. Mam nadzieję, że mimo wszystko zrobiłaś badanie?
oczywiście, że zrobilam :) Czekam na wynik... Ale strasznie sie martwie że znowu nic z tego :(
 
reklama
Do góry