reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Gratulacje! Piękne krechy😊 a który to dc?


Ja bym nie wytrzymała do weekendu😅 podziwiam Twoją cierpliwość


Jakaś nawiedzona baba. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tym, żeby przy pobieraniu krwi ktokolwiek o takie rzeczy dopytywał, przede wszystkim to nie jej sprawa. Masz prawo robić sobie badania jakie chcesz i kiedy chcesz. A beta w dniu spodziewanej to wcale nie za wcześnie. Dziewczyny tu niejednokrotnie robiły jeszcze przed terminem @ i beta wychodziła pozytywna. Więc się nie przejmuj bo nie warto😊

U mnie 32 dc. Cykle mam 31 dniowe. Trochę jestem zaskoczona intensywnością bo liczyłam raczej na cień cienia :D
 
reklama
Zawsze miałam takie jazdy. To i tak odkąd biorę Pregnyl i dupka od końca okresu do owulacji nie krwawię a krwawilam, i w miarę jest dobrze od owu do okresu potem. Zdarza się tak że dopiero 8-9 od owu dostaje okres, a tak to czysto, nic nie plamie. A w tym cyklu to koszmar. Dzień po iwu i ja plamienia i tak do dzisiaj
Kurde! No musi być jakaś tego przyczyna.. 😣🤔
 
Tzn super, bo to znaczy że się udało, ale jakoś tak głupio zostać samej [emoji23]
 
Mnie przeraża to że nie została tu żadna dziewczyna oprócz mnie z tych które były od początku na grupie [emoji23]

A może jednak któraś jest tylko się nie udziela ? :D
Jeszcze ja jestem 😉 byłam na tej grupie z rok temu 😉. Ale nie tracmy wiary.
U mnie w ogóle to pojawiły się ZAJADY , już nie pamiętam kiedy je miałam a biorę tylko suplementy I raczej dobrze się odzywiam i dużo spaceruje. Dziwne to
 
Ja też tak miałam w dniu spodziewanej miesiączki, ból brzucha i pleców jak w okres, musiałam wziąć nurofen i tak przez kilka dni. Ciąże wykluczyłam dlatego brałam tabletki, bo ból był identyczny jak w okres, ciągle myślałam, że "to już", a po kilku dniach dwie kreski, więc dopóki nie ma okresu to jest szansa.
Ogólnie dzisiaj 33dc, test rano biały, ale ten różowy śluz też zniknął, nie pojawiła się @ [emoji29] miałam zapas Nordtestow i codziennie je robiłam, ale pojadę dzisiaj do miasta po inne, bo o nich słyszę skrajnie przeciwne opinie, jedne dziewczyny piszą, że najszybciej pokazywały 2 kreski, inne że jako ostatnie przy bardzo wysokiej becie.
 
reklama
Hej dziewczyny jestem tu nowa ale przeczytalam wszystko od poczatku. Ja bede rozpoczynala drugi cykl staran, myslalam ze udalo sie w 1 mialam 10 pozytywnych testow a teraz pokazuje negatywny wynik takze zostalo mi czekac na @ I zaczac starania od nowa. Gratuluje wszytskim ktorym sie udalo😘😘😘😘😘
 
Do góry