reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Trzymamy kciuki! [emoji3590]
Witam się dzisiaj. Dzisiaj 8 dzień od wzięcia pregnylu. 6-7 dzień po owulacji. Lekarz kazał mi testować jutro pojutrze. Ja oczywiście robiłam dzisiaj i jest cień.... Ale to nadal Pregnyl.
Tfu tfu tfu od wczoraj wieczora plamienia ustały.....
 
reklama
Ja od roku :( o sierpnia mam monitoring leki i pregnyl
Ja od czerwca 2019... w tym miesiącu był ostatni miesiąc zanim jakiekolwiek kroki poczynamy. @ spóźniła mi się 4 dni. Miałam już nadzieję. Ryczec mi się chce... Teraz czekają mnie badania i badania mojego partnera, jestem już po dokładnej obserwacji cyklu, ale z miesiąca na miesiąc jest to coraz bardziej frustrujące...
 
Kurde a może coś nie tak jest z Pregnylem? Zawsze miałaś takie plamienia czy za każdym razem co brałas Pregnyl? Może warto spróbować z Ovitrelle? A ten cykl miałaś stymulowany?
Nic nie będzie bo znowu zaczynam.plamic. i tak właśnie to wygląda. Od wczoraj się cieszyłam do teraz że nie plamie a teraz już znowu. ......
 
Udało się! [emoji173]

Cześć dziewczyny [emoji16]
Podgladalam Was przez ostatnie 2 miesiące i postanowiłam, że napisze w końcu [emoji4]
W ostatnim cyklu stosowalam się niemal do wszystkich Waszych wskazówek [emoji16] i w poniedziałek rano zobaczyłam na teście piękne 2 kreseczki [emoji7][emoji7]
Dziękuję Wam bardzo za te ananasy, morele, migdały i testy owu [emoji16]
Życzę Wam wszystkim żeby udało się jak najszybciej. [emoji531][emoji531][emoji531]

Dziewczyny! Nie wytrzymałam! Zrobiłam test dzisiaj rano. Jestem w ciąży! :)

Gratulacje Dziewczyny!
 
Dziewczyny nie wytrzymałam i poszłam dziś na betę. Babka, która pobierała krew tylko mnie wkurzyła. Dzisiaj mam 32dc. Stymulacja lamettą. Tydzień temu byłam na monitoringu cyklu. Lekarz powiedział, że jest grube endometrium i dużo ciałka żółtego co pozwala mieć dużą nadzieje na powodzenie. Kazał brać dwa razy dziennie progesteron. Pierwszą ciążę też miałam podtrzymywaną. Co prawda kazał zrobić mi betę dopiero w sobotę czyli w 35dc, ale nie wytrzymałam. Cykle mam zazwyczaj 32-max 35 dniowe. Z tym, że zawsze od ok29dc miałam plamienia, które teraz nie wystąpiły. Cycki bolą, jajnik pobolewa... Odrzuca od mojego czerwonego wina(!). To ju 3 lata jak się staramy... Babka, ktora obierała krew bez sensu się dopytywała mnie o wszystko i komentowała. Tzn kiedy powinnam mieć miesiaczkę itp. Jak jej powiedziałam, że dzisiaj to powiedziała, że to jest bez sensu badanie i na pewno nic nie wyjdzie bo nawet jeśli to za wcześnie... Poryczałam się tylko :( Czy to na prawdę za wcześnie na betę? W tabelkach wyniki są już od 3 tygodnia...
 
Dziewczyny nie wytrzymałam i poszłam dziś na betę. Babka, która pobierała krew tylko mnie wkurzyła. Dzisiaj mam 32dc. Stymulacja lamettą. Tydzień temu byłam na monitoringu cyklu. Lekarz powiedział, że jest grube endometrium i dużo ciałka żółtego co pozwala mieć dużą nadzieje na powodzenie. Kazał brać dwa razy dziennie progesteron. Pierwszą ciążę też miałam podtrzymywaną. Co prawda kazał zrobić mi betę dopiero w sobotę czyli w 35dc, ale nie wytrzymałam. Cykle mam zazwyczaj 32-max 35 dniowe. Z tym, że zawsze od ok29dc miałam plamienia, które teraz nie wystąpiły. Cycki bolą, jajnik pobolewa... Odrzuca od mojego czerwonego wina(!). To ju 3 lata jak się staramy... Babka, ktora obierała krew bez sensu się dopytywała mnie o wszystko i komentowała. Tzn kiedy powinnam mieć miesiaczkę itp. Jak jej powiedziałam, że dzisiaj to powiedziała, że to jest bez sensu badanie i na pewno nic nie wyjdzie bo nawet jeśli to za wcześnie... Poryczałam się tylko :( Czy to na prawdę za wcześnie na betę? W tabelkach wyniki są już od 3 tygodnia...

Nie przejmuj sie baba, nawet na testach ciazowych jest napisane zeby zrobic w dniu spodziewanej miesiaczki, a jak wiadomo stezenie jest wyzsze we krwi niz w moczu ;)

Kciuki [emoji1695][emoji1695]
 
reklama
Kurde a może coś nie tak jest z Pregnylem? Zawsze miałaś takie plamienia czy za każdym razem co brałas Pregnyl? Może warto spróbować z Ovitrelle? A ten cykl miałaś stymulowany?
Zawsze miałam takie jazdy. To i tak odkąd biorę Pregnyl i dupka od końca okresu do owulacji nie krwawię a krwawilam, i w miarę jest dobrze od owu do okresu potem. Zdarza się tak że dopiero 8-9 od owu dostaje okres, a tak to czysto, nic nie plamie. A w tym cyklu to koszmar. Dzień po iwu i ja plamienia i tak do dzisiaj
 
Do góry