reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

I jakie owoce pomagają w zagnieżdżeniu?
Okres mi sie skończył, tablet pregna i castangus przyszły, czekam na testy i bede działać.
Powiedziecie gdzie mogę znaleźć informacje na temat tych ananasów czy moreli??
, [emoji16][emoji16]pomidory, Papryka, łosoś, szpinak juz mam, to tez ponoc jest dobre przy staraniach o dzidziusia.
Olej lniany, albo siemię lniane, czarnuszka...
W tym temacie polecam dziewczyny z akademii płodności. Dużo pomogą jeśli chodzi o dietę. Na insta, fejsie i Youtube są. Mają chyba też własną stronę.

EDIT : o ananasie mama ginekolog mówiła. Morele, czerwone wino, orzechy brazylijskie dowiedziałam się z forum. Są na poprawę endometrium w 2giej połowie cyklu. Ja wierzę, że zdrowa dieta można poprawić płodność. Ale mimo tego należy się badać.
 
reklama
Olej lniany, albo siemię lniane, czarnuszka...
W tym temacie polecam dziewczyny z akademii płodności. Dużo pomogą jeśli chodzi o dietę. Na insta, fejsie i Youtube są. Mają chyba też własną stronę.
Dzieki :) siemie lniane też właśnie kupię jutro w aptece i zapytam czy olejek z wiesiołka maja, ale w aptekach z olejami ciężko. Więc pewnie zostanie zielarski
 
Jest jakaś taka nowa metoda, bez jakiegokolwiek cięcia, wchodzą rurką do żyły w nodze i zamykają tą żyłę z żylakiem. Podobno czas rekonwalescencji jeden dzień! Słyszałaś coś o tym?
Tak, słyszałam ale koło nas nigdzie tej metody nie stosują a urlog polecił mężowi szpital w Wejherowie ze względu na doświadczonych lekarzy. Po laporoskopii też bardzo szybko wraca się do normalności.
 
Olej lniany, albo siemię lniane, czarnuszka...
W tym temacie polecam dziewczyny z akademii płodności. Dużo pomogą jeśli chodzi o dietę. Na insta, fejsie i Youtube są. Mają chyba też własną stronę.

EDIT : o ananasie mama ginekolog mówiła. Morele, czerwone wino, orzechy brazylijskie dowiedziałam się z forum. Są na poprawę endometrium w 2giej połowie cyklu. Ja wierzę, że zdrowa dieta można poprawić płodność. Ale mimo tego należy się badać.
Również polecam Akademii Plodnosci!
 
Hej ja dopiero dziś mogłam u siebie dostać świeżego ananasa ale jestem już 5 dni po owu, włącznie z dniem dzisiejszym. Opłaca mi się to jeszcze jeść?? Zastąpiłam go sobie wcześniej suszonymi morelami bo dziewczyny też o tym pisaly 😉
5 dni po owu też jeszcze można ale max 2-3 dni, później lepiej odstawić. Morelki suszone też podobno pomagają. Ja w tym cyklu naprzemian ananasa z morelami wcinam
 
I od kiedy trzeba zacząć jesc i ile?
Zaraz po owu zaczynam, 2-3 plasterki dziennie, przez kilka dni. Ananasy zawierają bromeline, czy jakoś, najwięcej jest jej w tej środkowej części, ananas powinien być dojrzały. Pomaga w zagnieżdżeniu, pozytywnie wpływa na endometrium. Uwaga, bo osoby, które biorą acard, podobno nie powinny jeść ananasa
 
Zaraz po owu zaczynam, 2-3 plasterki dziennie, przez kilka dni. Ananasy zawierają bromeline, czy jakoś, najwięcej jest jej w tej środkowej części, ananas powinien być dojrzały. Pomaga w zagnieżdżeniu, pozytywnie wpływa na endometrium. Uwaga, bo osoby, które biorą acard, podobno nie powinny jeść ananasa
Ja acardu nie biorę, tyllko letrox, no i teraz pregna star i castangus takze nie koliduje :)
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie 😔 trochę podlamalam się. Jestem w 7 dc.
Mam podejrzenie bezowulacyjnych cykli...
W prawym jajniku nie wchłonięta masa, w lewym nie pęknięty pęcherzyk 26mm z poprzedniego cyklu... Jak podejrzewałam tsh mimo że w normie to za wysokie..
Dostalam ovarin i euthyrox.
Mam w 21 dc zbadać progesteron aby potwierdzić czy mi nie pękają pęcherzyki, czy to być jakiś wyjątek... Ehh...
Normy TSH laboratoryjne (te ponad 4) nie dotyczą kobiet w ciąży i planujących ciążę :) Wtedy TSH powinno być max 2,5 :)
 
Do góry