reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Normy TSH laboratoryjne (te ponad 4) nie dotyczą kobiet w ciąży i planujących ciążę :) Wtedy TSH powinno być max 2,5 :)
Tak też mi powiedział gin, nawet stwierdził że trzeba zbić do 1,5.. No cóż - dam radę-dziś wstąpiła we mnie nowa moc 💪

Przytulanek z nie mężem oczywiście nie odpuszczę choćby się miało nie udać znowu w tym cyklu..
 
Tak też mi powiedział gin, nawet stwierdził że trzeba zbić do 1,5.. No cóż - dam radę-dziś wstąpiła we mnie nowa moc 💪

Przytulanek z nie mężem oczywiście nie odpuszczę choćby się miało nie udać znowu w tym cyklu..
Celują w 1,5, ale grunt żeby było max 2,5. Ja zaszłam z TSH 2,3 na lekach ;)
 
Teoretycznie optymalnie jest około 1,5, ale dopóki jest max 2,5 i cała reszta jest OK, to nie ma powodu żeby się tym przejmować. Ja zaszłam w ciążę z TSH 2,3 na euthyroxie :)
Ooo, a długo go brałaś? Ja go dostałam wczoraj i dziś 1 tabletkę wzięłam. Do tego ovarin, no a jak pęcherzyk znowu nie pęknie, to zapewne wdroży coś jeszcze... Ale to się okaże po 25 maja jak zbadam progesteron
 
Ooo, a długo go brałaś? Ja go dostałam wczoraj i dziś 1 tabletkę wzięłam. Do tego ovarin, no a jak pęcherzyk znowu nie pęknie, to zapewne wdroży coś jeszcze... Ale to się okaże po 25 maja jak zbadam progesteron
Euthyrox biorę od grudnia 2016 r. 🤪 Najpierw 25 mg codziennie, później 2x25 mg i 5x50 mg w tygodniu. Od stycznia 2020 r. 50 mg cały tydzień, od lutego (dowiedziałam się o ciąży + TSH od razu skoczyło do prawie 5,0) brałam 6x75 mg i 1x100 mg, a teraz zaczęłam brać 4x75 mg i 3x100 mg bo znów TSH skacze w II trymestrze, co jest normalne :)
 
Hej 🙂 jestem po wizycie u gin. Dzisiaj dostałam 2 okres od poronienia. Miałam zabieg lyzeczkowania 20 marca 2020. Lekarz dał nam zielone światło i powiedział że wszystko jest ok😍 dodatkowo potwierdził, że pandemia covid 19 nie jest przeciwwskazaniem do staran! Więc dziewczęta do dzieła! Trzymam kciuki za wszystkie staraczki!❤
 
Euthyrox biorę od grudnia 2016 r. 🤪 Najpierw 25 mg codziennie, później 2x25 mg i 5x50 mg w tygodniu. Od stycznia 2020 r. 50 mg cały tydzień, od lutego (dowiedziałam się o ciąży + TSH od razu skoczyło do prawie 5,0) brałam 6x75 mg i 1x100 mg, a teraz zaczęłam brać 4x75 mg i 3x100 mg bo znów TSH skacze w II trymestrze, co jest normalne :)
Ja mam 2,9 i póki co 1x 25 codziennie.
Zastanawiam się kiedy zaskocze i będę w ciąży 😔 tzn póki co wiem, że bez owu nic nie będzie... A czy ona była dowiem się 26 maja 🙄
 
reklama
Ja mam 2,9 i póki co 1x 25 codziennie.
Zastanawiam się kiedy zaskocze i będę w ciąży 😔 tzn póki co wiem, że bez owu nic nie będzie... A czy ona była dowiem się 26 maja 🙄
To masz bardzo mala dawke, ja mialam taka przy 2,75 a później mi skoczyło do 3.69 i mam dawke 0.50 a aktualnie moja tarczyca 1.68cos tam
 
Do góry