reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Wiecie co? W życiu nigdy mi nie przeszło przez myśl, że będę w gronie tych dziewczyn które nie mogą zająć w ciążę i tylko im zostaje invitro.albo adopcja.... Bo już niestety czas się z tym pogodzić chyba.... I przestać oszukiwać że sam duphaston który biorę już z dwa lata nagle zdziała cuda.... :(
 
reklama
To wtedy nie skróci cykli bo są dobrej długości ale wpływa na uregulowanie owulacji :) Reguluje poziom prolaktyny, jeśli jest za wysoka i niweluje PMS :)
Ooo to naprawdę pomyślę naad nimi. Poczytam informacje i zakupie. Ja mam miesiączki bolesne. I ginekolog powiedział se taka moja natura. I moze po ciąży przejdzie.
 
Wiecie co? W życiu nigdy mi nie przeszło przez myśl, że będę w gronie tych dziewczyn które nie mogą zająć w ciążę i tylko im zostaje invitro.albo adopcja.... Bo już niestety czas się z tym pogodzić chyba.... I przestać oszukiwać że sam duphaston który biorę już z dwa lata nagle zdziała cuda.... :(
A twoj partner badał sobie nasienie? Może tutaj jest cos na rzeczy
Mysle ze wiele z nas nie zdawalo sobie sprawy ze bedzie w gronie tych którym ciężko zajść.
 
Wiecie co? W życiu nigdy mi nie przeszło przez myśl, że będę w gronie tych dziewczyn które nie mogą zająć w ciążę i tylko im zostaje invitro.albo adopcja.... Bo już niestety czas się z tym pogodzić chyba.... I przestać oszukiwać że sam duphaston który biorę już z dwa lata nagle zdziała cuda.... :(
Wiem Kochana, ja też. Ja się staram 2,5 roku. Siosta we wtorek zadzwoniła, że jest w ciąży, nie planowali tego dziecka, stosunek przerywany... Dwa dni przepłakałam. Dziś jest trochę lepiej.
 
Ooo to naprawdę pomyślę naad nimi. Poczytam informacje i zakupie. Ja mam miesiączki bolesne. I ginekolog powiedział se taka moja natura. I moze po ciąży przejdzie.
To też teoretycznie ma niwelować bolesne miesiączkowanie :) Chyba tak było na ulotce :) Ja miałam lepsze miesiączki przy Castagnusie :) Poczytaj też opinie o nim odnośnie zajścia w ciążę, bo dla mnie były one mega motywujące :D A to „tylko” ziółko, bo wyciąg z niepokalanka mnisiego, więc nie zaszkodzi spróbować :)
 
To też teoretycznie ma niwelować bolesne miesiączkowanie :) Chyba tak było na ulotce :) Ja miałam lepsze miesiączki przy Castagnusie :) Poczytaj też opinie o nim odnośnie zajścia w ciążę, bo dla mnie były one mega motywujące :D A to „tylko” ziółko, bo wyciąg z niepokalanka mnisiego, więc nie zaszkodzi spróbować :)
Łał super. Jak to same ziółka to jestem na tak. Właśnie przeczytałam informację i jest to naprawdę fajna rzecz.. Przejde się do apteki i zobaczę czy mają. Odrazu pregne zakupie
 
reklama
Do góry