reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Łał super. Jak to same ziółka to jestem na tak. Właśnie przeczytałam informację i jest to naprawdę fajna rzecz.. Przejde się do apteki i zobaczę czy mają. Odrazu pregne zakupie
Zamówiłam właśnie internetowo, bo w moim mieście nie ma ich. Więc będę miała zapewne w przyszłym tygodniu.
I tab i testy dojda. Także odrazu po miesiączce zacznę się tym wszystkim wspomagać.
 
reklama
U mnie jest problem jeden. Ja średnio tydzień po owulacji dostaje @. I tak już rok czasu. Chodziłam do najlepszej Pani doktor w miescie-nic. Jeździłam 100 km do profesora ginekologii płaciłam 300 zł za wizytę. Nic. Potem chodziłam do lekarki co przyjechała z kliniki w Niemczech. Nic. Teraz ginekolog specjalizujący się w niepłodności. Też nic.
 
U mnie jest problem jeden. Ja średnio tydzień po owulacji dostaje @. I tak już rok czasu. Chodziłam do najlepszej Pani doktor w miescie-nic. Jeździłam 100 km do profesora ginekologii płaciłam 300 zł za wizytę. Nic. Potem chodziłam do lekarki co przyjechała z kliniki w Niemczech. Nic. Teraz ginekolog specjalizujący się w niepłodności. Też nic.
A endokrynolog Cie badal? Moze gdzieś tutaj jest przyczyna zlozona, bo naprawdę dziwne że nikt nic nie stwierdził.
 
A
A endokrynolog Cie badal? Moze gdzieś tutaj jest przyczyna zlozona, bo naprawdę dziwne że nikt nic nie stwierdził.
A! U ginekologa endokrynologa też byłam. Już zapomniałam... W zeszłym roku jak miałam dwa miesiące okres bez przerwy. Zrobił USG tarczycy, obejrzał wszystkie wyniki hormonów i nic konkretnego nie powiedział. Tsh mam jeden coś.. ft3, ft4 anty tg anty tpo wszystko w normie. Prolaktyna 10.
 
A

A! U ginekologa endokrynologa też byłam. Już zapomniałam... W zeszłym roku jak miałam dwa miesiące okres bez przerwy. Zrobił USG tarczycy, obejrzał wszystkie wyniki hormonów i nic konkretnego nie powiedział. Tsh mam jeden coś.. ft3, ft4 anty tg anty tpo wszystko w normie. Prolaktyna 10.
Japikole.. Może spróbuj z ziołami zadziałać. I akupunktura!! To jest tez cos dobrego. Naprawdę.
 
Japikole.. Może spróbuj z ziołami zadziałać. I akupunktura!! To jest tez cos dobrego. Naprawdę.
Sama chodziłam na akupunkture ale w onnej sprawie i z ręką na sercu polecam każdemu na wszystko. Endokrynolog i ginekolog moga nic nie widziec ale medycyna chińska rzadzi sie swoimi prawami
 
Super ❤❤. Mega szczęściara. A jak soe czujesz? To twoja 1 ciaza?
Dzięki 🥰 Staraliśmy się 14 miesięcy :D Tak, to pierwsza :) Czuję się dobrze, od początku nie miałam zbytnio żadnych objawów :) Na upartego jakbym się nie starała, to do połowy ciąży co najmniej nie wiedziałabym, że w niej jestem, jeśli bym należała do kobiet, co nie zwracają uwagi na @ itd. 😂
 
reklama
Do góry