reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dzięki 🥰 Staraliśmy się 14 miesięcy :D Tak, to pierwsza :) Czuję się dobrze, od początku nie miałam zbytnio żadnych objawów :) Na upartego jakbym się nie starała, to do połowy ciąży co najmniej nie wiedziałabym, że w niej jestem, jeśli bym należała do kobiet, co nie zwracają uwagi na @ itd. 😂
Świetnie. Naprawdę, stan błogosławiony idealny :). To miałas plamienia w terminie miesiączki??

Mam nadzieję że w niedługim czasie też będę nosić pod sercem bejbuska ❤️
 
reklama
Jejciu... jakie to przykre :( Współczuje. Trzymaj się!

Hej dziewczyny, ja niestety do was wracam... 😢 Po długich miesiącach starać były II miało być tak pięknie, już tak się cieszyłam :( w sobotę planowany dzień @ i dwa test pokazały cienką drugą kreskę, we wtorek zrobiłam betę wynik 25,42 i tego samego dnia popołudniu dostałam krwawienia, następnego dnia pojechałam do lekarza zrobił USG powiedział ze nic nie widzi i pewnie biochemiczna, dzisiaj powtórzyłam betę spadła do 7.... jestem załamana naprawdę :( w poniedziałek idę do lekarza zapytać kiedy możemy znowu się starać i nie wiem niech jakieś badania zleci...

Hej, dzięki że pytasz.
U mnie niestety ciąża się nie utrzymała. Beta spadła, a ja zaczęłam krwawić. Na usg już był pęcherzyk, więc kolejne poronienie. Mam nadzieję, że oczyszczę się samoistnie i nie będę musiała iść do szpitala. Jak narazie jest okay. Boli mnie brzuch i plecy, ale wzięłam przeciwbóla.
U męża spermiogram wyszedł fatalnie i chyba będziemy się dalej diagnozować. Niestety przy jego wynikach możliwe, że w grę wchodzi tylko in vitro... No nic, narazie poczekamy, niedługo ma termin u lekarza, na pewno zleci mu więcej badań. Dodatkowo zmienimy dietę i wprowadzimy suplementy.
A u ciebie? Czytałam że ciąża na usg wychodzi młodsza niż z OM i to cię martwi?

Zadzwoń do klikiki i popytaj, bo u mnie np wszystko ruszyło i zrobiłam komplet badań :)
 
Jejciu... jakie to przykre :( Współczuje. Trzymaj się!





Zadzwoń do klikiki i popytaj, bo u mnie np wszystko ruszyło i zrobiłam komplet badań :)
Przykro mi!! Ale myśl pozytywnie, Raz Ci soe udało więc wiesz ze noe jesteś bezpłodna. Teraz tylko suplementacja, pozytywne nastawieniem i uda sie!
 
mieliśmy sie wstrzymać i zrobic badania genetyczne.. trombofilia itp. ale nie zdążyliśmy xD
odwołali nam wizyte w poradni a za kilka dni wyszły 2 kreski :)

U mnie laboratorium czynne ;)

Cześć,
Mam pytanie do dziewczyn które pracują zarówno w dzień jak i w nocy, jak wyglądają wasze starania? Boje się ze przez pracę w nocy rozleguluje sobie cykl ktory i tak już nie jest idealny bo waha się 28-35. Obecnie jestem w 9dc zaczynam 4 cs i to moj pierwszy cykl starań z testami owu i teraz jest pytanie czy test owu mogę robić kolo 15 jak juz odeśpie nocke czy może robić w pracy na nocce kolo 22 ? Boję się że organizm spanie w dzień odbierze jako noc a wtedy to tak jakbym robiła test "z porannego moczu ".. no sama nie wiem może za bardzo sobie komplikuje.. dodaje zdj testu owu z dzisiaj g 15 po 7h spania po nocce

Ja mam nocki i cykle równiutkie pod linijkę.

Wiecie co? W życiu nigdy mi nie przeszło przez myśl, że będę w gronie tych dziewczyn które nie mogą zająć w ciążę i tylko im zostaje invitro.albo adopcja.... Bo już niestety czas się z tym pogodzić chyba.... I przestać oszukiwać że sam duphaston który biorę już z dwa lata nagle zdziała cuda.... :(

Też mi to nigdy nie przeszło przez myśl, ale życie tak czasem się układa. Trzeba pewne rzeczy wziąć na klatę nawet jak się nie chce i szukać rozwiązań, bo zawsze jakieś są.

Starania to kręta droga...

Nie trać wiary. Jeszcze się ułoży!
 
Świetnie. Naprawdę, stan błogosławiony idealny :). To miałas plamienia w terminie miesiączki??

Mam nadzieję że w niedługim czasie też będę nosić pod sercem bejbuska ❤
Na pewno będziesz, trzymam kciuki ❤️ Nie miałam w ogóle żadnych plamień ani po owu ani w terminie @ ani po :) Ale fakt faktem, że brałam od roku duphaston od połowy cyklu do @ po tym jak stwierdzili u mnie PCOS :)
 
Na pewno będziesz, trzymam kciuki ❤ Nie miałam w ogóle żadnych plamień ani po owu ani w terminie @ ani po :) Ale fakt faktem, że brałam od roku duphaston od połowy cyklu do @ po tym jak stwierdzili u mnie PCOS :)
😍
Aaa, no rozumiem rozumiem. Ja w lipcu też wybieram sie do ginekologa na wizytę. Żeby zobaczyć czy nadal u mnie wszystko okej tam jest. A ze teraz staramy sie o dziecko to wizyta tym bardziej jest wskazana.
 
😍
Aaa, no rozumiem rozumiem. Ja w lipcu też wybieram sie do ginekologa na wizytę. Żeby zobaczyć czy nadal u mnie wszystko okej tam jest. A ze teraz staramy sie o dziecko to wizyta tym bardziej jest wskazana.
Raz na jakiś czas na pewno :) Chociaż moi lekarze (a konsultowałam się z wieloma :D) raczej wychodzili z założenia, że mam konkretne leczenie i mam wrócić dopiero jak po roku się nie uda i dopiero wtedy „pomyślą” :D
 
reklama
Raz na jakiś czas na pewno :) Chociaż moi lekarze (a konsultowałam się z wieloma :D) raczej wychodzili z założenia, że mam konkretne leczenie i mam wrócić dopiero jak po roku się nie uda i dopiero wtedy „pomyślą” :D
Właśnie wszędzie mówią ze rok i dopiero zaliczają ze faktycznie jest problem z płodnością.. U nas dopiero 4 miesiące. Dla jednych to dużo dla innych mało.
Dla mnie osobiście to dużo 🙈chociaż wiem ze niektórzy klika lat się starają o dziecko.
 
Do góry