reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Zobacz załącznik 1116250
Pomóżcie, bo nic nie rozumiem :(
Dzisiaj mój 13dc, cykle mam 28-30 dniowe. 11dc wykonałam pierwszy test owulacyjny (z drugiego moczu) i linia testowa była widoczna, ale zdecydowanie nie była mocna, a tym bardziej mocniejsza od kontrolnej. Wieczorem wykonany test i linii testowej w ogóle nie ma. Wczoraj podobna sytuacja... Załączam zdjęcie.
W zeszłym cyklu korzystałam z testów z allegro, najtańszych i były spoko, wszystko było poprawnie. W tym kupiłam z domowego laboratorium i takie dziwolągi. Totalnie nie wiem co o tym myśleć. :(
Może jutro Ci wyjdzie aczkolwiek dziwne że Ci tak skacze. Chyba że owu Ci się przesunela?
 
Zależy jakie badanie dokładna diagnostyka nasienia to my płaciliśmy 300-400 zł.
Do kogo chodzisz w Krakowie?
Tak tak, dlatego napisałam że zależy jakie dokładnie to badanie ma być 😉 100-150 zł podałam za standardowy seminogram, szerszej diagnostyki nie potrzebowaliśmy robić. Te widełki które podałam to w Artvimed i centrum medyczne macierzyństwo 🙂
 
Witam Was Wszystkie 😉
Niestety nie zachodzę w ciążę od kilku lat. Odwiedziłam kilkunastu ginekologów, przeszłam badania, histeoskopię diagnostyczną i operacyjną, laparoskopię, drożność jajowodów itp. Mąż też przebadany. Nie znalazłam "mądrej głowy" żeby ktoś nam pomógł, wszyscy sugerują tylko in vitro.
Wklejam zdjęcie swoich ostatnich wyników, lekarz mówi, że wszystko ok. Jeśli możecie zerknijcie na wyniki, co o nich myślicie?
Zobacz załącznik 1116052
Moja endokrynolog powiedziała,że TSH powinno być kolo 1- 1,5 dla staraczek. A w którym dniu cyklu robiłaś?
 
15 dc pobolewa mnie prawy jajnik. Byłam pewna,że owu przez antybiotyk się przesunęła ale chyba będzie o czasie. Ehh ja w pracy, mój w domu więc się miniemy.
 
Kobietki a takie pytanko. Czy wy stosujecie probiotyki ginekologiczne? Bo moja koleżanka jest zdziwiona,że po 21 dniowej antybiotykoterapii stosuje probiotyk ginekologiczny( mam dopochwowy i doustny) i normalny ( taki standardowy przy antybiotyku).
 
Zobacz załącznik 1116250
Pomóżcie, bo nic nie rozumiem :(
Dzisiaj mój 13dc, cykle mam 28-30 dniowe. 11dc wykonałam pierwszy test owulacyjny (z drugiego moczu) i linia testowa była widoczna, ale zdecydowanie nie była mocna, a tym bardziej mocniejsza od kontrolnej. Wieczorem wykonany test i linii testowej w ogóle nie ma. Wczoraj podobna sytuacja... Załączam zdjęcie.
W zeszłym cyklu korzystałam z testów z allegro, najtańszych i były spoko, wszystko było poprawnie. W tym kupiłam z domowego laboratorium i takie dziwolągi. Totalnie nie wiem co o tym myśleć. :(
Wydaje mi się, że te poranne mogą być fałszywie dodatnie, ale nie jestem ekspertem w takim testowaniu jak Twoje bo ja robię zawsze raz dziennie o stałej porze i to jest zawsze w okolicach 22 bez picia 2h przed. Rano ich nie robię bo właśnie słyszałam, że dziewczynom takie cuda wychodziły. Jeżeli chcesz robić dwa razy dziennie to wydaje mi się, że pierwszy powinien być robiony znacznie później 10?
 
Kobietki a takie pytanko. Czy wy stosujecie probiotyki ginekologiczne? Bo moja koleżanka jest zdziwiona,że po 21 dniowej antybiotykoterapii stosuje probiotyk ginekologiczny( mam dopochwowy i doustny) i normalny ( taki standardowy przy antybiotyku).
Ja jeśli już jest sytuacja kiedy mam antybiotyk. To owszem stosuje zawsze priobiotyk. Ale tylko doustny .
 
Ja jeśli już jest sytuacja kiedy mam antybiotyk. To owszem stosuje zawsze priobiotyk. Ale tylko doustny .
Kiedyś też stosowałam standardowy. Ale pytałam swojego gina bo po prostu bałam się infekcji, polecił mi typowo ginekologiczny szczególnie po antybiotykach i częstych wizytach na basenie.
 
reklama
Dziewczyny doczytałam kilka stron i zwróciłam uwagę na Wasze posty o tsh... Dotąd myślałam, że mam to w normie, bo mieszczę się w przedziale 0,3 do 4,9, ale wartość tsh u mnie to 2,9 🙄 może jednak tu jest problem? Ft4 mam 0,77. Czy któras z Was miała podobne wartości i gin powiedział, że nie ma problemu?
Z tego wszystkiego umówiłam się prywatnie na poniedziałek, dziś 3dc, mój gin zaproponował mi teleporade i powiedział, że problem będzie jak po roku się nie uda zajść w ciążę 🤦‍♀️ więc wybieram się do innego z polecenia i zobaczymy...
Biorę wiesiołek i MamaDHA plus, coś czuję, że jednak ginekolog wybada u mnie jakieś nieprawidłowości 😔
 
Do góry