reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

U mnie przy takich plamieniach, tyle że u mnie zaczynały się ok. 9 dc i trwały az do dnia @ wykryto torbiel na jajniku :) jezeli w kolejnym cyklu sytuacja się powtórzy to warto by było skonsultować się z lekarzem 🙂
Dzięki!! Idę do swojej gin, ale dopiero 1.06, boje sie ze to może być coś innego. Od 5 miesięcy nie miałam chyba owulacji, ale teraz jak ide do toalety do z bolem przy tak zwykłej czynności, że aż się przerazilam. Rano po całej nocy było spoko, ale teraz znów wróciło. Mam nadzieje ze to jakieś przedowulacyjne jednak :)

Trochę mnie uspokoilyscie ! Dziękuję!!
 
reklama
Dziewczyny doczytałam kilka stron i zwróciłam uwagę na Wasze posty o tsh... Dotąd myślałam, że mam to w normie, bo mieszczę się w przedziale 0,3 do 4,9, ale wartość tsh u mnie to 2,9 🙄 może jednak tu jest problem? Ft4 mam 0,77. Czy któras z Was miała podobne wartości i gin powiedział, że nie ma problemu?
Z tego wszystkiego umówiłam się prywatnie na poniedziałek, dziś 3dc, mój gin zaproponował mi teleporade 🤦‍♀️ więc wybieram się do innego z polecenia i zobaczymy...
Mi kiedyś przy 2.4 już powiedziała, że za dużo, i że przy staraniach właśnie 1-1.5 jest optymalne. Najlepiej to skonsultuj🤞
 
Wydaje mi się, że te poranne mogą być fałszywie dodatnie, ale nie jestem ekspertem w takim testowaniu jak Twoje bo ja robię zawsze raz dziennie o stałej porze i to jest zawsze w okolicach 22 bez picia 2h przed. Rano ich nie robię bo właśnie słyszałam, że dziewczynom takie cuda wychodziły. Jeżeli chcesz robić dwa razy dziennie to wydaje mi się, że pierwszy powinien być robiony znacznie później 10?
Dokładnie ja też robię cały czas o jednej porze koło 18 . Chyba nie powinno się robić rano
 
Mi kiedyś przy 2.4 już powiedziała, że za dużo, i że przy staraniach właśnie 1-1.5 jest optymalne. Najlepiej to skonsultuj🤞
Dziękuje za odpowiedź... Kurcze.. Teraz myślę, że to tsh na pewno za wysokie 😔
A macie jakieś pomysły czy można je naturalnie zbić?
 
Wydaje mi się, że te poranne mogą być fałszywie dodatnie, ale nie jestem ekspertem w takim testowaniu jak Twoje bo ja robię zawsze raz dziennie o stałej porze i to jest zawsze w okolicach 22 bez picia 2h przed. Rano ich nie robię bo właśnie słyszałam, że dziewczynom takie cuda wychodziły. Jeżeli chcesz robić dwa razy dziennie to wydaje mi się, że pierwszy powinien być robiony znacznie później 10?
Też tak myślę, czytałam nawet w instrukcji testów aby nie robić ich w żadnym wypadku rano, najlepiej od godziny około 14 do 22 bo wtedy stężenie LH jest na prawidłowym poziomie, i nigdy nie wyjdzie sfałszowany wynik
 
Dziękuje za odpowiedź... Kurcze.. Teraz myślę, że to tsh na pewno za wysokie 😔
A macie jakieś pomysły czy można je naturalnie zbić?
Mi wtedy ginekolog zaleciła tylko kupić jodid, ale nigdzie go nie było i w końcu nie kupiłam, a później pojechałam nad morze 😁 nie wiem jak dokładnie trzeba dietę urozmaicić, ale na pewno w necie coś pisze, albo inne dziewczyny wiedzą 💪
 
Dzięki!! Idę do swojej gin, ale dopiero 1.06, boje sie ze to może być coś innego. Od 5 miesięcy nie miałam chyba owulacji, ale teraz jak ide do toalety do z bolem przy tak zwykłej czynności, że aż się przerazilam. Rano po całej nocy było spoko, ale teraz znów wróciło. Mam nadzieje ze to jakieś przedowulacyjne jednak :)

Trochę mnie uspokoilyscie ! Dziękuję!!

Najważniejsze to nie nastawić się odrazu na najgorsze, bo czasem to może być naprawdę blachostka.. niestety ten nasz układ jest aż zbyt wrażliwy na takie głupie zmiany jak choroba, zmiana klimatu, nerwowy i stresujący czas.. A wiesz dlaczego owulacji nie było u Ciebie tyle czasu? 😊
 
reklama
Hej dziewczyny bardzo długo się nie odzywałem bo wolałam odpocząć, w kwietniu poronilam samoistnie bardzo wczesna ciąża 5 tydzień dzisiaj byłam na usg na kontroli macica bardzo ładnie się oczyscilo zdziwiłam się tylko tym co powiedział mi lekarz otoz powiedział żebym nie zachodziala w ciążę do września... dlaczego?! Pytając to odpowiedział że śluzówka musi odpocząć, ale po czym ? Przecież nie miałam zabiegu to było jak zwykła miesiączka.
Powiedział też żebym brała acard. Ma ktoś jakieś zdanie na ten temat? Czuje się dziwnie po tej wizycie.
 
Do góry