reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ooo :) jesteś z Poznania? Miło mi, ja też :) może masz jakiegos zaprzyjaźnionego gina, ktorego mogłabyś mi polecić? :)
Na NFZ to śmierzchała-mierzwa (os. Piastowskie)
Prywatnie:Anna Grętkiewicz-Tomczyk
21.05 idę do profesora od niepłodności Pawełczyk na Dąbrowskiego podobno jest super
 
reklama
Normy (te fazy) dot. progesteronu.
Lekarze mi mówią że do 2,5 tsh można mieć. Ja najniżej od lat mam 2,1. Endokrynolog też mówił że ok, to ja już nie wiem 😔
Jeżeli ufasz swojemu lekarzowi, to powinnaś go słuchać. Prawda jest taka, że większość lekarzy (lekarze, których ja spotykałam wszyscy) mówią o tym, że przy staraniach o ciąże tsh powinno być w okolicach 1-1,5. Wynika to z tego, że w pierwszym trymestrze ciąży widełki są zupełnie inne, a na początku ciąży bardzo często wynik leci do góry: jak startujesz z 1 czy 1,5 to masz większy zapas. Pytanie tez brzmi czy masz tarczyce chora?
 
Hej dziewczyny :) bardzo dawno mnie nie było, Ale coronavirus i przeprowadzka do nowego domu pozwoliła przestać mi na chwilę myslec o ciąży k staraniach. Tylko teraz pojawia się problem z którym nie mam sie gdzie zgłosić... póki co, a więc czy któraś z Was plamiła w trakcie cyklu ? Np 13 dc ? Aktualnie mam 13 dc, wiem że ovu jeszcze nie było, robie testy. A dziś po raz pierwszy przy wieczornej toalecie zauważyłam delikatny kolo r krwi...
Naczytalam się że to może być endometrioza... chociaż zawsze wszystk o bylo spoko więc nie wiem skąd by nagle się pojawiała.
Ostatnia @ byla dosc dluga ale normalnie po 30 dniach... jak od 5 miesiecy...
 
Ooooo :) to strasznie daleko :) a prywatnie bardzo sie ceni? Czy w granicach rozsadku :)
U niej byłam tylko raz... Bo bierze 200 ale była mega konkretną, dociekliwa, wszystko dokładnie tłumaczyła i ona miała swój ekran do usg a ja swój, wszystko super tłumaczyła 🔥
Trafiłam do niej bo byłam u innej i powiedziała że jeden pęcherzyk nie urósł od ostatniej wizyty a drugi się zapada... Wieczorem Test owu wyszedl pozytywny jak nigdy i się zaciekawiłam czy na pewno ona dobrze widziała i na drugi dzień poszłam do tej prywatnie, a ta mi powiedziała że mam 2 pęcherzyki 21 i 22 i niedługo owu. No i owu byla ale cięży nie... Gdyby ona tylko przyjmowała na NFZ albo była tańsza...
 
Hej dziewczyny :) bardzo dawno mnie nie było, Ale coronavirus i przeprowadzka do nowego domu pozwoliła przestać mi na chwilę myslec o ciąży k staraniach. Tylko teraz pojawia się problem z którym nie mam sie gdzie zgłosić... póki co, a więc czy któraś z Was plamiła w trakcie cyklu ? Np 13 dc ? Aktualnie mam 13 dc, wiem że ovu jeszcze nie było, robie testy. A dziś po raz pierwszy przy wieczornej toalecie zauważyłam delikatny kolo r krwi...
Naczytalam się że to może być endometrioza... chociaż zawsze wszystk o bylo spoko więc nie wiem skąd by nagle się pojawiała.
Ostatnia @ byla dosc dluga ale normalnie po 30 dniach... jak od 5 miesiecy...
Może to jest plamienie owulacyjne, ja też tak miałam w tym cyklu, testy pokazywały 2 kreski 3 dni wcześniej niż te plamienie. Niektóre testy pokazują owulacje, mi z apteki nie pokazały a z allegro już tak
 
reklama
Do góry