reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny wszystkim nowym dwukreseczkowym gratuluję! Bardzo się cieszę i życzę wam cudownych 9 miesięcy [emoji3531] Ja podjęłam decyzje o zaprzestaniu takich dokładnych, zajmujących i analizaujacych starań. Zostaje że mną ananas i morelki, ale odkładam wszystkie testy. Nie będę wchodzić na forum bo wtedy się nakręcam dodatkowo i szukam objawow. Także na pewno jeszcze tu kiedys napisze, Ale te kilka cykli chce całkowicie odpuścić. Wróciłam do pracy i planuje narazie nie myśleć o dzidziusiu. Całuję was wszystkie. Tym, które czekają na pozytywne testy życzę aby pojawiły się jak najszybciej. Trzymajcie się [emoji172]
 
reklama
Jeśli ja dobrze kojarzę to tsh powinno być około 1- 1.5 nie wiem co Ty tu masz za normy i czemu podzielone na fazy jak to przy tsh raczej nie ma znaczenia
Normy (te fazy) dot. progesteronu.
Lekarze mi mówią że do 2,5 tsh można mieć. Ja najniżej od lat mam 2,1. Endokrynolog też mówił że ok, to ja już nie wiem 😔
 
Dziewczyny wszystkim nowym dwukreseczkowym gratuluję! Bardzo się cieszę i życzę wam cudownych 9 miesięcy [emoji3531] Ja podjęłam decyzje o zaprzestaniu takich dokładnych, zajmujących i analizaujacych starań. Zostaje że mną ananas i morelki, ale odkładam wszystkie testy. Nie będę wchodzić na forum bo wtedy się nakręcam dodatkowo i szukam objawow. Także na pewno jeszcze tu kiedys napisze, Ale te kilka cykli chce całkowicie odpuścić. Wróciłam do pracy i planuje narazie nie myśleć o dzidziusiu. Całuję was wszystkie. Tym, które czekają na pozytywne testy życzę aby pojawiły się jak najszybciej. Trzymajcie się [emoji172]
Będzie dobrze , czasem potrzeba czasu na ochloniecie i zdystansowanie. Mimo wszystko życzę Ci aby przyszle miesiące były owocne 🥰😚
 
Hej[emoji3059]
Dołączam i ja [emoji854] krótko o mnie i mojej historii.
Mam 30 lat. Od 5 jestem mężatką. W grudniu 2019 postanowiliśmy, że staramy się o dzidziusia [emoji7] długo nie trwało, bo 21.01 zobaczyłam dwie cudowne kreseczki [emoji7][emoji7][emoji7] przed testem bolał mnie brzuch jak na okres i byłam pewna, że nic nie wyjdzie [emoji846] wizyta u gin 8 tc serduszko bije, wielka radość [emoji7] wizyta 13 tc- poronienie zatrzymane, serduszko przestało bic...wielki ból... szpital, wywoływanie poronienia tabletkami dopochwowymi, poronilam prawie wszystko, jednak nie obyło się bez lyzeczkowania. Zabieg miałam 20.03.2020. Na kontroli po jednym okresie od poronienia wszystko W porządku, wygląda jak przed zabiegiem, wszystko się zagoilo. 15.05 mam dostać okres. To będzie 2 okres po poronieniu. Chcemy już zacząć się starać. Owu 29.05. Myślicie, że to dobry pomysł? Jak z koronawirusem? Nie przestajecie się starać?
Przykro mi z Powodu Twojej straty! Sama jestem w trakcie 4go poronienia [emoji85] więc wiem co czujesz. Ale nie zwlekaj ze staraniami. Jesli dostałeś zielone światło od lekarza, jesteś gotowa psychicznie to nie traćcie czasu [emoji4] trzymam kciuki [emoji110]
 
Dziewczyny wszystkim nowym dwukreseczkowym gratuluję! Bardzo się cieszę i życzę wam cudownych 9 miesięcy [emoji3531] Ja podjęłam decyzje o zaprzestaniu takich dokładnych, zajmujących i analizaujacych starań. Zostaje że mną ananas i morelki, ale odkładam wszystkie testy. Nie będę wchodzić na forum bo wtedy się nakręcam dodatkowo i szukam objawow. Także na pewno jeszcze tu kiedys napisze, Ale te kilka cykli chce całkowicie odpuścić. Wróciłam do pracy i planuje narazie nie myśleć o dzidziusiu. Całuję was wszystkie. Tym, które czekają na pozytywne testy życzę aby pojawiły się jak najszybciej. Trzymajcie się [emoji172]
Powodzenia!!! [emoji110]
 
Mój gin też uważa, że do max 2.5 jest ok. Sama mam małą niedoczynność tarczycy i poziom się wacha na lekach między 1 a 2.5 i lekarz jest zadowolony
Normy (te fazy) dot. progesteronu.
Lekarze mi mówią że do 2,5 tsh można mieć. Ja najniżej od lat mam 2,1. Endokrynolog też mówił że ok, to ja już nie wiem [emoji17]
 
reklama
Normy (te fazy) dot. progesteronu.
Lekarze mi mówią że do 2,5 tsh można mieć. Ja najniżej od lat mam 2,1. Endokrynolog też mówił że ok, to ja już nie wiem 😔
Bo do 2.5 jest norma w 1 trymestrze, tylko że w momencie zapłodnienia tsh lubi wyskoczyć w górę i dlatego mówią że najlepiej poniżej 2 żeby był margines. Ale jak jesteś pod opieką endokrynologa to ja się nie mieszam.
U mnie się to sprawdzilo że powyżej 2 nic nie chciało zaskoczyć
Ale kto wie czy to był jedyny powód.
 
Do góry