reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny... nie wierzę... nie wierzę... nie wierzę!! Po powrocie z pracy postanowiłam zrobić test... a po jednym szybko zrobiłam drugi... czy ja dobrze widzę?! Błagam powiedzcie mi że po 15 dniach od podania pregnylu 5000 nie zafalszowal by on tak testu ciazowego....
Gratulacje! :)
 
Najważniejsze by mieścił się w normie Laboratorium w którym robiłaś. Jaki masz dzień cyklu i jaki wynik progesteronu. ?
Dzisiaj 25dc. 7dzień od pozytywnego testu owulacyjnego. Wynik 11.1 (norma do 15.8). Ale tak cały czas chodzi mi po głowie jak lekarz powiedział, że powinno być koło 20 najlepiej. Bo przy takiej wartości to o ciążę może być trudno.
Mam też wskazane, że od razu po pozytywnym teście mam zgłosić się po duphason (progesteron do tej pory pomiędzy 8-11).
 
Gratulacje :) ja i tak się dziwiłam że ty już dwa tygodnie po owulacji i nie testujesz. Już dawno.powinnas. pregnyl.sie utrzymuje tydzień do dziesięciu dni

Ja się po prostu bałam jak cholera.. już tyle razy oglądałam biel vizira na testach... W tym miesiącu czuje się zupełnie inaczej i serce dawało mi ogromną nadzieję, ale rozum nie pozwalał żeby podłamać się kolejnym negatywnym testem ciążowym...
Dalej w to nie dowierzam, co chwilę sprawdzam czy kreseczki na pewno nie zniknęły i modlę się żeby teraz już było tylko dobrze.
Jutro mam termin spodziewanej @.. jezeli do niedzieli nic złego się nie przydarzy, to w poniedziałek i środę pojadę na betę, żeby sprawdzić czy prawidłowo przyrasta 🥺
 
Ja się po prostu bałam jak cholera.. już tyle razy oglądałam biel vizira na testach... W tym miesiącu czuje się zupełnie inaczej i serce dawało mi ogromną nadzieję, ale rozum nie pozwalał żeby podłamać się kolejnym negatywnym testem ciążowym...
Dalej w to nie dowierzam, co chwilę sprawdzam czy kreseczki na pewno nie zniknęły i modlę się żeby teraz już było tylko dobrze.
Jutro mam termin spodziewanej @.. jezeli do niedzieli nic złego się nie przydarzy, to w poniedziałek i środę pojadę na betę, żeby sprawdzić czy prawidłowo przyrasta 🥺
Ja w lutym zrobiłam test 5 dni po pregnylu i była biel wizira. Potem w 9 dni po dwa testy pokazały mocne cienie. A na następny dzień już biel.wizira i okres. ....... Chce wierzyć w to, że nie był to biochem tylko po prostu pierwszy test nie wyłapał pregnylu a następne tak.
 
Dobra dziewczyny, tyle tu rozmów i porad, ale teraz jeszcze raz do kupy..... Dzisiaj o 8 biorę zastrzyk. Co mam jeść i pić od jutra żeby się zagnieździło i faza lutealna była jak najdłuższa.
 
reklama
Do góry