reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hejka wszystkim☺️Wiecie może kiedy można zrobić test ciazowy.Dzisiaj wypada 14 dzień po stosunku okres mam mieć za dwa dni.cykle 28 dni. Pozdrawiam.
 
Hejka wszystkim☺️Wiecie może kiedy można zrobić test ciazowy.Dzisiaj wypada 14 dzień po stosunku okres mam mieć za dwa dni.cykle 28 dni. Pozdrawiam.
W dniu spodziewanej @, chyba że masz pewność, że dzień stosunku to był dzień owulacji, to może już coś będzie widać - jakiś cień na teście
 
Hejka wszystkim☺️Wiecie może kiedy można zrobić test ciazowy.Dzisiaj wypada 14 dzień po stosunku okres mam mieć za dwa dni.cykle 28 dni. Pozdrawiam.

Tak naprawdę nawet jutro rano można byłoby się już dopatrzeć kreseczki :) ale wiadomo że największe szanse na pokazanie się 2 ładnych kresek są po terminie spodziewanej @ jak się czujesz? Masz jakieś przeczucie że się udało? ☺🤩
 
Dziewczyny czy ma któraś ból przy dniach płodnych ? Ale tak już od 14 dnia gdzie owu przypada na 19? Takie jakby ćmienie w podbrzuszu.
Jestem po biochemicznej ,cykle mega pomieszane . Ostatnie dwa po 50-55dc . I dziwny ból jak na @ [emoji86][emoji86][emoji86]
 
Dziewczyny czy ma któraś ból przy dniach płodnych ? Ale tak już od 14 dnia gdzie owu przypada na 19? Takie jakby ćmienie w podbrzuszu.
Jestem po biochemicznej ,cykle mega pomieszane . Ostatnie dwa po 50-55dc . I dziwny ból jak na @ [emoji86][emoji86][emoji86]
Ja mam bardzo bolące owulacje ale ten ból jest inny niż na @
 
Tak naprawdę nawet jutro rano można byłoby się już dopatrzeć kreseczki :) ale wiadomo że największe szanse na pokazanie się 2 ładnych kresek są po terminie spodziewanej @ jak się czujesz? Masz jakieś przeczucie że się udało? ☺🤩
Czy ja wiem nawet nie czuje żebym okres miała dostać a zazwyczaj strasznie piersi bola.Tylko strasznie śpiąca jestem ale wymawiam się tym że odstawiłam kawę jakiś czas temu a na dodatek 4 latek w domku 🤔😏
 
reklama
Czy ja wiem nawet nie czuje żebym okres miała dostać a zazwyczaj strasznie piersi bola.Tylko strasznie śpiąca jestem ale wymawiam się tym że odstawiłam kawę jakiś czas temu a na dodatek 4 latek w domku 🤔😏
Tez tak ostatnio miałam, zero bólu piersi , gdzie zawsze bolą przed @, śluz jakiś inny, ale mi się przesunęła @ o tydzień , nie wiem czemu. Ale Tobie życzę innego scenariusza :)
 
Do góry