reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

My tez się długo staramy o 2 dziecko. Ponad 3 lata. Byłam na forum w tamtym roku w lipcu , potem zrobiłam przerwę wróciłam pod koniec tamtego roku . Po monitoringach I stymulacjach nadal nie zachodzilam mimo że wszystko grało. Teraz wróciłam znowu, nadal mam nadzieję że się uda.

Musi się udać! A jaki kochany będzie taki wystarany brzdąc 😀 trzymam za Ciebie mocno kciuki!
 
reklama
My tez się długo staramy o 2 dziecko. Ponad 3 lata. Byłam na forum w tamtym roku w lipcu , potem zrobiłam przerwę wróciłam pod koniec tamtego roku . Po monitoringach I stymulacjach nadal nie zachodzilam mimo że wszystko grało. Teraz wróciłam znowu, nadal mam nadzieję że się uda.
U nas też niby wszystko ok. Ale odpuściłam testy owu, tych ciążowych nie robię w ogóle. Postanowiłam, że zostaje przy kwasie foliowym bardziej z przyzwyczajenia.
 
Czy każdej z was partner/mąż miał badanie nasienia przy problemach z zajściem?? Mój mąż nie miał, i tylko raz przypadkowa lekarka powiedziała, że powinien sobie zbadac mimo, że mam PCOS i wszycy pozostali lekarze mówią, że to "moja wina". Teraz to nie wiem czy w ogóle jest szansa na zrobienie badania nasienia
Mój mąż miał i to zdecydowanie za pozno się za to wzięliśmy bo wyniki były słabo,po USG okazało się, że miał żylaki - 2zabiegi, po 2 przez jakiś czas 0 plemników ale to podobno normalne i teraz już jest w miarę dobrze, chociaż na wysoką fragmentacje DNA, która ginekolog obwinia za nasze niepowodzeia
 
Dziewczyny u mnie dzisiaj klapa.. chciałam rano zrobić test strumieniowy babyboom.. na ulotce było napisane żeby trzymać pod strumieniem 5 sek. i tak tez zrobiłam, ale chyba trzymałam za krótko, bo w ogóle nie widziałam jak ten mocz idzie po pasku, a potem pojawiła się delikatna linia kontrolna.. czy któraś miała tak kiedyś z tymi testami?

Dziewczyny nie chciałabym żeby to pytanie przepadło, więc ponownie zapytam, czy ktoras miała takie doświadczenia babyboomem?
 
reklama
R
Mój nie miał, ale jeżeli kolejne 3 cykle będą nieudane to zapisujemy się na badanie.. tak często się o tym nie mówi, ale w 50% to przez niedomagajace plemniki są takie problemy z zajściem.. uważam, ze warto to zbadać, jezeli staracie się już jakiś czas 😊
rok.. Zapytam jutro gina o to
 
Do góry