reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Nie mogę się zająć czymś innym bo jak nie wezmę czegoś na pęknięcie i idę na żywioł to potem się bujam z 5 centymetrowymi torbielami. Więc odpuszczanie u mnie nie wchodzi w grę :)
Nie napisałam tego pod kątem odpuszczania, u mnie akurat tak było. Bardziej chodziło mi o to że w najmniej spodziewanym momencie to wszystko przychodzi. Ja swego czasu usłyszałam że w ogole nie będę mieć dzieci, ale wtedy szybko zmieniłam lekarza bo nie chciałam w to wierzyć
 
ja odliczać do @ jeszcze 5 dni
prawy jajnika tak mnie jakoś ciągnie dziwnie
w tym cyklu mam same paranoję
najpierw ból piersi teraz to ja zaraz zwariuje
 
Tak, ale po ostatnich dwóch cyklach bezowulacyjnych to jest mega miła niespodzianka. W sumie w tym też już po cichu liczyłam że owulacji dalej nie będzie:( zwłaszcza że dalej nie mam typowych objawów owu
Ja też nie mam typowych objawow owu a testy mi wychodza. Owulke też miałam potwierdzona monitoringiem kiedyś więc jest ok. W tym cyklu obserwuje jeszcze śluz. Działaj dzisiaj 💗
 
Czy każdej z was partner/mąż miał badanie nasienia przy problemach z zajściem?? Mój mąż nie miał, i tylko raz przypadkowa lekarka powiedziała, że powinien sobie zbadac mimo, że mam PCOS i wszycy pozostali lekarze mówią, że to "moja wina". Teraz to nie wiem czy w ogóle jest szansa na zrobienie badania nasienia
My robiliśmy badania na samym początku moje I męża nasienie. Co z tego ze wszystko jest perfekt skoro się nie udaje 🤣 u mnie na bank to jest problem w głowie 🤪
 
Ciężko Was nadrobić :) Jestem tu stara z małą przerwą na przewietrzenie głowy. To mój 35 cykl starań, już chyba dotarło do mnie,że drugie dziecko nie jest w moim zasięgu. Widzę bardzo dużo nowych osób ale są też niestety "stare" staraczki. Aktualnie 13 dc ale jestem po antybiotyku więc owulacja pewnie się przesunie. @rossig Twój prezent dla partnera jest świetny, wzruszyłam się.Gratuluję Wam wszystkim II kreseczek i życzę powodzenia:)
 
Czy każdej z was partner/mąż miał badanie nasienia przy problemach z zajściem?? Mój mąż nie miał, i tylko raz przypadkowa lekarka powiedziała, że powinien sobie zbadac mimo, że mam PCOS i wszycy pozostali lekarze mówią, że to "moja wina". Teraz to nie wiem czy w ogóle jest szansa na zrobienie badania nasienia
Mój mąż robił badania w marcu. Ogólnie laboratoria funkcjonują normalnie, tylkp trzeba zachować środki ostrożności, wiadomo. My robiliśmy w diagnostyce
 
Ciężko Was nadrobić :) Jestem tu stara z małą przerwą na przewietrzenie głowy. To mój 35 cykl starań, już chyba dotarło do mnie,że drugie dziecko nie jest w moim zasięgu. Widzę bardzo dużo nowych osób ale są też niestety "stare" staraczki. Aktualnie 13 dc ale jestem po antybiotyku więc owulacja pewnie się przesunie. @rossig Twój prezent dla partnera jest świetny, wzruszyłam się.Gratuluję Wam wszystkim II kreseczek i życzę powodzenia:)
My tez się długo staramy o 2 dziecko. Ponad 3 lata. Byłam na forum w tamtym roku w lipcu , potem zrobiłam przerwę wróciłam pod koniec tamtego roku . Po monitoringach I stymulacjach nadal nie zachodzilam mimo że wszystko grało. Teraz wróciłam znowu, nadal mam nadzieję że się uda.
 
reklama
Do góry