reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Jestem w ciąży!!!!! Aaaaaaaa 🙈😆😅😁😍💞❤❤❤❤ Cała się trzęse, muszę się uspokoić. Wdech, wydech. Czułam to 😅
Na dziś miałam termin okresu, a tu takie cudo :
Tylko nie mieszczę się nawet w pierwszym tygodniu 🤔 dziwne te normy 🙄
Zobacz załącznik 1115122

Też taką miałam także spokojnie :) Kobieta to nie schemat, do który można dopasować do liczb ;) spokojnie
 
Nie ma nawet opcji żeby zrobić bete w 1-2 tygodniu więc z dupy te normy. Nie stresuj się. Sprawdź przyrost w środę, na pewno będzie wszystko dobrze!
Dziękuję! ❤️ W ogóle mój narzeczony już wie od ciąży od samego początku. Bo wyleciałam z łazienki z delikatną kreską mu pokazać 😆 i pytał czy to pewne na 100% czy trzeba ostrożnie podchodzić. Powiedziałam mu, że tylko badanie krwi prawdę powie no będzie czarno na białym. Zrobiłam betę i teraz to już nic z tego nie wiem bo nie mam czarno na białym 🙈😅😂
 
Dziękuję! ❤ W ogóle mój narzeczony już wie od ciąży od samego początku. Bo wyleciałam z łazienki z delikatną kreską mu pokazać 😆 i pytał czy to pewne na 100% czy trzeba ostrożnie podchodzić. Powiedziałam mu, że tylko badanie krwi prawdę powie no będzie czarno na białym. Zrobiłam betę i teraz to już nic z tego nie wiem bo nie mam czarno na białym 🙈😅😂

Gratuluje szczerze :) Ciesze się bardzo.

A chłop oby w sufit nie przydzwonił z tej radochy ;)
 
Dziękuję! ❤ W ogóle mój narzeczony już wie od ciąży od samego początku. Bo wyleciałam z łazienki z delikatną kreską mu pokazać 😆 i pytał czy to pewne na 100% czy trzeba ostrożnie podchodzić. Powiedziałam mu, że tylko badanie krwi prawdę powie no będzie czarno na białym. Zrobiłam betę i teraz to już nic z tego nie wiem bo nie mam czarno na białym 🙈😅😂
Powtorz betę w srode jesli dzis robilas pierwsza ;) ważne aby byl przyrost
 
Jestem w ciąży!!!!! Aaaaaaaa 🙈😆😅😁😍❤️💞❤️❤️❤️❤️ Cała się trzęse, muszę się uspokoić. Wdech, wydech. Czułam to 😅
Na dziś miałam termin okresu, a tu takie cudo :
Tylko nie mieszczę się nawet w pierwszym tygodniu 🤔 dziwne te normy 🙄
Zobacz załącznik 1115122
Gratulacje! 🥰 Dziwne te normy rzeczywiście. Ciąża nie zaczyna się od bety 202 😂
 
Jestem w ciąży!!!!! Aaaaaaaa 🙈😆😅😁😍❤️💞❤️❤️❤️❤️ Cała się trzęse, muszę się uspokoić. Wdech, wydech. Czułam to 😅
Na dziś miałam termin okresu, a tu takie cudo :
Tylko nie mieszczę się nawet w pierwszym tygodniu 🤔 dziwne te normy 🙄
Zobacz załącznik 1115122

Tak czułam że jesteś!!! 🥳😍
Kochana przeogormnie gratulacje! Oby teraz czekało Cię 9 nudnych i spokojnych miesięcy! Moglabys napisać w którym dc i ile dpo jesteś? :D normy bety w Twoim laboratorium są dziwne.... od kiedy beta u ciężarnej zaczyna się od 200? 🤭
 
To zależy od tego czy byłaś w pracy 1,2,3. Czyli wszystko rozgrywa się tak naprawdę o to, żebyś nie pracowała ani jedną godzinę na nowym etacie.
Lekarze dają L4 wstecz. Moja koleżanka nawet dostała na ten dzień w którym była cały dzień w pracy. Po prostu poszła do lekarza dopiero po pracy 😁
Jutro mam wizytę u gin. Piątek sobota niedziela było wolne więc są mi l4 jedynie za dzisiaj i do przodu.. Wątpię że to coś zmieni..
 
reklama
Do góry