reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Któraś z Was testuje jeszcze w tym tygodniu?
U mnie dzisiaj 26dc i najprawdopodobniej 12 dpo 😱
 
reklama
Dziewczyny... byłam dzisiaj u ginekologa. Cala ta atmosfera w przychodni I moje nakrecenie sprawiły że tak się zdenerwowałam że nie zadałem ani jednego pytania. Robie testy owulacyjne od 6 dni, dzisiaj 15dc przy cyklach 30/32 dni. Wszystkie testy owu negatywne A Pani Doktor mówi, że na prawym jajnika coś rak jakby pekniety pecherzyk bo ukrwienie takie typowe jak dla peknietego... I że zwiekszamy dawkę metformaxu i dalej brac inofolic, ewentualnie w 25/27 dniu cyklu zrobić sobie progesteron. Laski może ja jestem głupia ale nie powiedziała mi nic więcej, nie wiem co mam myśleć i jak to wszystko poskładać
 
A te wartości są identyczne w mIu/ml? W sensie tak samo ważne? Czemu jedna diagnostyka ma ciążę od 5, a druga od 200🤔
Nie stresuj się tym , bądź spokojna. Jak nie masz żadnego plamienie ani krwawienia to wszystko się dobrze rozwija. Ja jak bym w ciąży to w ogóle żadnej bety nie robiłam nawet nie wiedziałam że coś takiego jest , i mam zdrowa córkę 😁
 
To weź od internisty na przeczekanie. Wystawi Ci przez telefon z datą odpowiednią ☺ czyli od dziś
No to mi może już jutro gin da wstecz l4. Ale prawnik mi mówił że to nic raczej nie da. Więc nastawiam się na najniższą krajową 🤦‍♀️ ciężko jest mi to przeboleć bo dbałam o to i starałam się żeby mieć w ciąży spokój 😠
 
Tak czułam że jesteś!!! 🥳😍
Kochana przeogormnie gratulacje! Oby teraz czekało Cię 9 nudnych i spokojnych miesięcy! Moglabys napisać w którym dc i ile dpo jesteś? :D normy bety w Twoim laboratorium są dziwne.... od kiedy beta u ciężarnej zaczyna się od 200? 🤭
Dziś 28 dc, 13 dpo. Dziś według aplikacji miałam dostać okres. Cykle miałam takie 27-30 dni.

Bardzo Wam wszystkim dziękuję ❤️ jesteście przekochane. Każda z Was 🤗
 
Dziewczyny... byłam dzisiaj u ginekologa. Cala ta atmosfera w przychodni I moje nakrecenie sprawiły że tak się zdenerwowałam że nie zadałem ani jednego pytania. Robie testy owulacyjne od 6 dni, dzisiaj 15dc przy cyklach 30/32 dni. Wszystkie testy owu negatywne A Pani Doktor mówi, że na prawym jajnika coś rak jakby pekniety pecherzyk bo ukrwienie takie typowe jak dla peknietego... I że zwiekszamy dawkę metformaxu i dalej brac inofolic, ewentualnie w 25/27 dniu cyklu zrobić sobie progesteron. Laski może ja jestem głupia ale nie powiedziała mi nic więcej, nie wiem co mam myśleć i jak to wszystko poskładać
Mi też nigdy testy owu nie wychodziły a owu miałam 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Jestem w ciąży!!!!! Aaaaaaaa 🙈😆😅😁😍❤️💞❤️❤️❤️❤️ Cała się trzęse, muszę się uspokoić. Wdech, wydech. Czułam to 😅
Na dziś miałam termin okresu, a tu takie cudo :
Tylko nie mieszczę się nawet w pierwszym tygodniu 🤔 dziwne te normy 🙄
Zobacz załącznik 1115122
98 w dniu okresu to spoko beta :) teraz czekamy na piękny przyrost :) gratulacje.
A tymi normami się nie sugeruj bo Jakie S takie z dupy ;p poza tym patrzy się nie na wysokość tylko na przyrost:)
 
Do góry