reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Też mnie to dziwi. A na grudniowych mamach conajmniej kilka dziewczyn jest takich [emoji848]
Doskonale Cię rozumiem. Ja czytając te forum dopiero zobaczyłam ile małżeństw ma nieplanowane dzieci. Szok.
Jeszcze rozumiem jak mają naście lat i jest wpadka. Bo to młode, niedoświadczone, i hormony buzują, ale para która ma dzieci, jest po 30stce i pisze, że dziecko wpadka to dla mnie dziwne zawsze [emoji1745]
 
reklama
A co jeśli 1,2,3 maj wypada na weekend a będę miała l4 od dzisiaj?
To zależy od tego czy byłaś w pracy 1,2,3. Czyli wszystko rozgrywa się tak naprawdę o to, żebyś nie pracowała ani jedną godzinę na nowym etacie.
Lekarze dają L4 wstecz. Moja koleżanka nawet dostała na ten dzień w którym była cały dzień w pracy. Po prostu poszła do lekarza dopiero po pracy 😁
 
To super że jest nas więcej z tym terminem @
Co do testów bo też je robiłam i na mnie nie zadziałały bo czasem myśli mam różne może mam już cykle bezowulacyjne bo tez często między okresami plamie A może po prostu po tych cc trudno zajść. Kochane A jak z seksem u was? Codziennie w okolicach owulacji ?
 
Jestem w ciąży!!!!! Aaaaaaaa 🙈😆😅😁😍❤️💞❤️❤️❤️❤️ Cała się trzęse, muszę się uspokoić. Wdech, wydech. Czułam to 😅
Na dziś miałam termin okresu, a tu takie cudo :
Tylko nie mieszczę się nawet w pierwszym tygodniu 🤔 dziwne te normy 🙄
IMG_20200504_151220.png
 
Spokojnie, niektóre tu miały i 13 bete w dniu okresu :)
Jestem w ciąży!!!!! Aaaaaaaa [emoji85][emoji38][emoji28][emoji16][emoji7][emoji3590][emoji179][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590] Cała się trzęse, muszę się uspokoić. Wdech, wydech. Czułam to [emoji28]
Na dziś miałam termin okresu, a tu takie cudo :
Tylko nie mieszczę się nawet w pierwszym tygodniu [emoji848] dziwne te normy [emoji849]
Zobacz załącznik 1115122
 
Hej dziewczyny. Dzisiaj wizyta u gina. Mam 17 dc. Zawsze ok. 19 dc brałam Pregnyl a tu jakoś dziwnie , mam wrażenie że już po dniach płodnych i albo była owu albo pęcherzyk przerośnięty :( boje się jak cholera tej wizyty bo tak bym chciała mieć owulację jutro pojutrze dopiero :( dopiero wczoraj zaczęliśmy przytulanki w tym cyklu bo wcześniej nie byliśmy u siebie :( ehhhh .... Jak po wszystkim to znowu przyjdzie mi czekać na okres i potem na dni płodne :( jakiegoś takiego doła złapałam że masakra.... Wszystko się okaże po 17....

Kolejnym dwóm kreseczkom składam gratulacje :)
 
reklama
Nie ma nawet opcji żeby zrobić bete w 1-2 tygodniu więc z dupy te normy. Nie stresuj się. Sprawdź przyrost w środę, na pewno będzie wszystko dobrze!
Jesteś pewna? Bo pamietam te małe bety np 7, ale wtedy normy były od 5. Np 1-2 tyg beta 5-70
A tu tak dziwnie. Najpierw taka euforia jak wynik zobaczyłam, a potem te widełki pierwszy tydzień od 200? [emoji58]
 
Do góry