reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dzien dobry dziewczyny która z Pan z terminem na okres 23-26 maj? Mam nie regularne cykle, bardzo trudno mi wyczuć owulacje, jestem po 4 cc.staram się od kilku miesięcy bezskutecznie z nowym partnerem o maluszka,mam 35 lat w czerwcu więc może to wiek..stres...
 
reklama
Dzien dobry dziewczyny która z Pan z terminem na okres 23-26 maj? Mam nie regularne cykle, bardzo trudno mi wyczuć owulacje, jestem po 4 cc.staram się od kilku miesięcy bezskutecznie z nowym partnerem o maluszka,mam 35 lat w czerwcu więc może to wiek..stres...
A próbowałaś sprawdzać szyjkę macicy pod kątem prognozy dni płodnych? Niektórych to przeraża, ale ja uważam, że to rewelacyjny sposób planowania. Od pierwszego dnia uniesionej szyjki seksy codziennie lub co 2 dni aż do 3 dni po opuszczeniu szyjki i na pewno owu się nie ominie :)
 
Ja poprostu nie lubię takiego p**** nie staraliśmy się....Jak ja się nie staralam to używałam antykoncepcję....dzieki za dobre słowa i przepraszam
Doskonale Cię rozumiem. Ja czytając te forum dopiero zobaczyłam ile małżeństw ma nieplanowane dzieci. Szok.
Jeszcze rozumiem jak mają naście lat i jest wpadka. Bo to młode, niedoświadczone, i hormony buzują, ale para która ma dzieci, jest po 30stce i pisze, że dziecko wpadka to dla mnie dziwne zawsze 🤷
 
Ale przy wyliczaniu zasiłku bierze się pod uwagę poprzednie miesiące gdzie już wypłacono wynagrodzenie, więc z maja nie będą brać pod uwagę. W dodatku w kwietniu miałaś zwolnienie lekarskie. Powinni więc brać pod uwagę miesiące od marca wstecz moim zdaniem. W każdym razie u mnie tak było i tak mi księgowe to tłumaczyły.
Pytałam prawnika i on mówił że jak weszło już od maja 80%to od tego będa mi liczyć. Więc po ptokach..
 
Ale przecież przepisy jasno mówią, że jeśli się nie przepracowało ani jednego dnia na nowym wymiarze to nic się nie zmienia w temacie. Kopałam po internecie cały dzień ostatnio i czytałam przepisy
A co jeśli 1,2,3 maj wypada na weekend a będę miała l4 od dzisiaj?
 
Dzien dobry dziewczyny która z Pan z terminem na okres 23-26 maj? Mam nie regularne cykle, bardzo trudno mi wyczuć owulacje, jestem po 4 cc.staram się od kilku miesięcy bezskutecznie z nowym partnerem o maluszka,mam 35 lat w czerwcu więc może to wiek..stres...
Hej moja imienniczko 😁 ja powinnam dostać okres 25 maja . Póki co u mnie testy owulacyjne negatywne , badam też jak wygląda śluz w srodku i nie jest jeszcze plodny więc czekam . Owulacje aplikacja przewiduje mi na ten weekend. Ale zobaczymy jak to będzie. Polecam Ci obserwować śluz i testy owu 😉
 
Dzien dobry dziewczyny która z Pan z terminem na okres 23-26 maj? Mam nie regularne cykle, bardzo trudno mi wyczuć owulacje, jestem po 4 cc.staram się od kilku miesięcy bezskutecznie z nowym partnerem o maluszka,mam 35 lat w czerwcu więc może to wiek..stres...
Ja planowo @ powinnam dostać 25 maja, ale zobaczymy, kiedy będzie owu, bo czasem mi się przesuwa. Normalnie mam około 19tego dc, ale coś czuję, że w tym cyklu będzie szybciej. Wgl u mnie ten cykl jest cały jakiś taki zwariowany🙃 najpierw @, która nie wyglądała na @, w 5dc pozytywny test, ale beta negatywna no i dziś już zaobserwowalam początki plodnego śluzu, do tego napierdziela mnie jajnik, ten sam, co w poprzednim cyklu. W przyszłym tygodniu wybieram do się do gina, powinno już być po owu, więc zobaczymy
 
I też miewam nieregularne cykle, dlatego u mnie super sprawdzają się testy owu. Zaczęłam używać ich w październiku i żałuję że tak późno (staramy się 8 lat, z przerwami)
@karolina859 widzę, że jesteśmy z jednego rocznika, ja 35 lat skończę w listopadzie 😊
 
reklama
Ja też nie rozumiem jak w dzisiejszych czasach ciąża może być zaskoczeniem i nie staraliśmy się. Ja też stosowałam antykoncepcję jak się nie starałam [emoji850]
Ja poprostu nie lubię takiego p**** nie staraliśmy się....Jak ja się nie staralam to używałam antykoncepcję....dzieki za dobre słowa i przepraszam
 
Do góry