reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Jestem w ciąży!!!!! Aaaaaaaa 🙈😆😅😁😍💞❤❤❤❤ Cała się trzęse, muszę się uspokoić. Wdech, wydech. Czułam to 😅
Na dziś miałam termin okresu, a tu takie cudo :
Tylko nie mieszczę się nawet w pierwszym tygodniu 🤔 dziwne te normy 🙄
Zobacz załącznik 1115122
Bardzo się cieszę i trzymam kciuki! ;) i życzę oczywiście szczęśliwych 9 msc 👶👶👶🧸🎉🎊🎀
 
Dziewczyny jestem po wizycie. 17 dc a ja dwa pęcherzyki. Jeden 17,5 drugi 17,1. Dostałam receptę i zlecenie na Pregnyl. Ma mi zrobić moja znajoma pielęgniarka. Tylko że jutro wieczorem albo w środę rano. Potem dupek i czekać na cud.... :(
Powiedzcie mi, jak wczoraj były pierwsze przytulanki to teraz jak najlepiej? Dzisiaj jutro i pojutrze? Czy jutro tylko w dniu zastrzyku. Czy dzisiaj a jutro zastrzyk? Zaraz napisze wiadomość do tego lekarza od niepłodności. Wyśle mu opis Usg i zdjęcia. I zapytam kiedy faktycznie ten zastrzyk. ......
 
Myślałam że po Metformine i Ovarinie szybciej mi urosną pęcherzyki. 18 dc to ja miałam najczęściej już tak 21-23 mm. Nie wiem co to się stało że tak słabo urosły :(
 
Dziś 28 dc, 13 dpo. Dziś według aplikacji miałam dostać okres. Cykle miałam takie 27-30 dni.

Bardzo Wam wszystkim dziękuję ❤️ jesteście przekochane. Każda z Was 🤗

Kochana opowiadaj tu szybciutko jak Ty się czułaś w tym miesiącu? Czy coś się zmieniło, miałaś jakieś przeczucia, odczucia?
Ile czasu się staraliscie? Tak się cieszę, ze Ci się udało! ❤
 
Dziewczyny jestem po wizycie. 17 dc a ja dwa pęcherzyki. Jeden 17,5 drugi 17,1. Dostałam receptę i zlecenie na Pregnyl. Ma mi zrobić moja znajoma pielęgniarka. Tylko że jutro wieczorem albo w środę rano. Potem dupek i czekać na cud.... :(
Powiedzcie mi, jak wczoraj były pierwsze przytulanki to teraz jak najlepiej? Dzisiaj jutro i pojutrze? Czy jutro tylko w dniu zastrzyku. Czy dzisiaj a jutro zastrzyk? Zaraz napisze wiadomość do tego lekarza od niepłodności. Wyśle mu opis Usg i zdjęcia. I zapytam kiedy faktycznie ten zastrzyk. ......

Ja w 12dc rano na monitoringu miałam 1 pecherzyk 18 mm, tego samego dnia wieczorem miałam podany pregnyl. Z mężem ❤ od 9dc do 16dc, a więc 7 dni z rzędu. Z tego jakie sygnały dawał mi mój organizm, obstawiam że owulacja nastąpiła 14 dc :)
 
Dziewczyny poratujcie od owulacji boli mnie jajnik czyli już 4 dzień, w samą owulacje jakoś mnie to nie martwi bo mam tak co miesiąc ale nigdy nie trwało to tyle czasu, zawsze kilka godzin ewentualnie 1 dzień a tu już 4. Nie mogę dosłownie siąść na dupie bo wtedy najbardziej to odczuwam. Nie jest to też taki tępy ból ale dyskomfort no i podczas tego siadania za boli już mocno. [emoji849][emoji2962][emoji850]
 
a jakie dlugie masz cykle? ja w piątek zatestuje ale nawet pierś mnie nie zaboli, chodze tylko wku*** ale to w sumie u mnie w pracy normane :D:D

Ja niestety nie mam idealnie regularnych, cykle zdarzają się 24-29 dniowe...
Ja bardzo chciałam doczekać do soboty, żeby mieć już pewność, ale zrobiłam źle i już dzisiaj zaopatrzylam się w testy i chyba jutro z rana nie wytrzymam.. powinien to być mój 13 dpo..
Ja też nie mam żadnego bólu w piersiach, jedyne co bardzo się różni od pozostałych cykli, to że nie mam jeszcze PMS, podczas których jestem mega nerwowa i nie mogę powstrzymać się od jedzenia czekolady.. W tym miesiącu niesamowity spokój i zero chęci na słodkie.. sama siebie nie poznaje 😅🤨
 
Dziewczyny poratujcie od owulacji boli mnie jajnik czyli już 4 dzień, w samą owulacje jakoś mnie to nie martwi bo mam tak co miesiąc ale nigdy nie trwało to tyle czasu, zawsze kilka godzin ewentualnie 1 dzień a tu już 4. Nie mogę dosłownie siąść na dupie bo wtedy najbardziej to odczuwam. Nie jest to też taki tępy ból ale dyskomfort no i podczas tego siadania za boli już mocno. [emoji849][emoji2962][emoji850]

Kochana być może coś się tam dzieje CUDownego.. ja miałam w tym miesiącu podobnie - od ok. 6 dc zdarzyło mi się że poczułam taki silny skurcz/ciagniecie np podczas kaszlu, albo jak za szybko wstałam.. dziś jestem w 12dc i dopiero pierwszy dzień tego nie odczułam.. ale jajnik i wykonują przecież kawal ciężkiej pracy, więc mamy prawo czasem je odczuć :) poobserwuj się jeszcze trochę, jak będzie się utrzymywali długo czas, lub jezeli się pogorszy, to umów się na USG kontrolne :)
 
reklama
Ja niestety nie mam idealnie regularnych, cykle zdarzają się 24-29 dniowe...
Ja bardzo chciałam doczekać do soboty, żeby mieć już pewność, ale zrobiłam źle i już dzisiaj zaopatrzylam się w testy i chyba jutro z rana nie wytrzymam.. powinien to być mój 13 dpo..
Ja też nie mam żadnego bólu w piersiach, jedyne co bardzo się różni od pozostałych cykli, to że nie mam jeszcze PMS, podczas których jestem mega nerwowa i nie mogę powstrzymać się od jedzenia czekolady.. taki stan zaczyna sie u mnie przeważnie na około tydzień przed @.. W tym miesiącu niesamowity spokój i zero chęci na słodkie.. sama siebie nie poznaje 😅🤨
 
Do góry