reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Patrzcie dziewczyny wyszedł mi dziś pozytywny owulacyjny 😁 (jutro termin okresu).
IMG_20200503_200904.jpg

Więcej nie robię. Bo wprowadziłam do aplikacji i zgłupiała. Teraz twierdzi, że mam owulacje. A tam też jest opcja "ciąża" więc te testy jakby co tylko namieszają 😂
 
To w takim razie pierwszym miesiącem będzie marzec i pozostałych 11 miesięcy wstecz, na takiej zasadzie. Mi liczyli od grudnia 2019 wstecz przez te moje zwolnienia pojedyncze.
Super dziękuję Ci bardzo za odpowiedzi.. Nie jest to dla mnie najważniejsza kwestia ale dała mi do myślenia bo jednak człowiek pracuje 4 lata a tu miałabym dostawać najniższa krajową to lipa po całości. Myślałam że jak mam l4 z wcześniej to jakoś inaczej się to liczy a tak to rozumiem wszystko :)
 
To w takim razie pierwszym miesiącem będzie marzec i pozostałych 11 miesięcy wstecz, na takiej zasadzie. Mi liczyli od grudnia 2019 wstecz przez te moje zwolnienia pojedyncze.
A co jeśli w zeszłym roku w sierpniu miałam l4? To chyba już nie ma znaczenia bo minęło 7 miesiecy od tamtej pory.. Czy też się nie liczy? 🙉🙉🙉 Przepraszam za to zamieszanie 🤦‍♀️
 
To była ugoda między zakładem a związkami.. My nic nie podpisywaliśmy. To jest od maja i póki co jeden dzień mamy postoju. Mnie najbardziej ciekawi czy liczy się nadal 12 mies przed l4 czy może tylko ostatni miesiąc. Jak będę miała ciążę potwierdzoną to zapytam znajomą o to ale póki co nie chce nikomu rozpowiadać o ciąży :)
Wiesz co - poproś może lekarza internistę o wystawienie L4 z datą 1 maja. To Ci się wtedy może to nie będzie liczyło?🤔 No bo jeśli to ugoda związków i policzą to jako zmniejszenie etatu to możesz mieć kredki i macierzyńskie liczone tylko z mają. A najlepiej to zadzwoń do zusu zapytać. Bo oni najlepiej będą wiedzieć
 
A co jeśli w zeszłym roku w sierpniu miałam l4? To chyba już nie ma znaczenia bo minęło 7 miesiecy od tamtej pory.. Czy też się nie liczy? 🙉🙉🙉 Przepraszam za to zamieszanie 🤦‍♀️
Chyba wystarczy, że ostatnie w kolejności 3 miesiące będą pod rząd bez zwolnienia :) Potem to już nie ma znaczenia :)
 
Wiesz co - poproś może lekarza internistę o wystawienie L4 z datą 1 maja. To Ci się wtedy może to nie będzie liczyło?🤔 No bo jeśli to ugoda związków i policzą to jako zmniejszenie etatu to możesz mieć kredki i macierzyńskie liczone tylko z mają. A najlepiej to zadzwoń do zusu zapytać. Bo oni najlepiej będą wiedzieć
I tak chyba zrobię jutro bo normalnie osiwieje 🤦‍♀️
 
reklama
Patrzcie dziewczyny wyszedł mi dziś pozytywny owulacyjny 😁 (jutro termin okresu).
Zobacz załącznik 1114888
Więcej nie robię. Bo wprowadziłam do aplikacji i zgłupiała. Teraz twierdzi, że mam owulacje. A tam też jest opcja "ciąża" więc te testy jakby co tylko namieszają 😂
Ja stwierdziłam że cały cykl robię i mi też wychodzą pozytywne teraz. Jestem 4 dni przed @😁
 

Załączniki

  • IMG_20200503_220624.jpg
    IMG_20200503_220624.jpg
    774,5 KB · Wyświetleń: 84
Do góry