reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Chyba wystarczy, że ostatnie w kolejności 3 miesiące będą pod rząd bez zwolnienia :) Potem to już nie ma znaczenia :)
A orientujesz się może jak to wygląda jak miałam tydzień L4 w styczniu, a tak pozatym to przez ostatnie 12 miesięcy nie było zwolnień?
W ogóle ciekawa sprawa z tym ominięciem miesięcy na L4. Bo mi się zawsze wydawało, że jak w czwartym tyg ciąży pójdzie się na L4 od internisty, a potem pociągnie aż do porodu od ginekologa to te ostatnie L4 od internisty też będzie wliczone do średniej 🤔 a tu wychodzi, że chyba nie 🙂
 
reklama
I tak chyba zrobię jutro bo normalnie osiwieje 🤦‍♀️
Zrób. Weź na "stan podgoraczkowy". Bez problemu Ci przez tel wystawią. I nikt na to krzywo nie będzie patrzył. A w ogóle L4 można wystawić dwa dni wstecz. Powiedz, że było święto to nie miałaś jak iść do lekarza. Może Ci da od daty pierwszego maja.
 
A orientujesz się może jak to wygląda jak miałam tydzień L4 w styczniu, a tak pozatym to przez ostatnie 12 miesięcy nie było zwolnień?
W ogóle ciekawa sprawa z tym ominięciem miesięcy na L4. Bo mi się zawsze wydawało, że jak w czwartym tyg ciąży pójdzie się na L4 od internisty, a potem pociągnie aż do porodu od ginekologa to te ostatnie L4 od internisty też będzie wliczone do średniej 🤔 a tu wychodzi, że chyba nie 🙂
ja myśle że to zależy od kodu choroby bo inaczej liczy sie l4 na ciaze a inaczej na inne choroby ( 100% i 80%)
 
reklama
Do góry