reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja mam dzisiaj 26 dc. Termin @na dzisiaj i póki co cisza.
Wczoraj test biel wizira 😭 poleciałam na bete rano, bo mam niedaleko i przy okazji od razu pakiet tarczycowy, bo dawno nie badałam.
No zobaczymy...
 
reklama
Ja mam dzisiaj 26 dc. Termin @na dzisiaj i póki co cisza.
Wczoraj test biel wizira 😭 poleciałam na bete rano, bo mam niedaleko i przy okazji od razu pakiet tarczycowy, bo dawno nie badałam.
No zobaczymy...
Trzeba być dobrej myśli i wierzyć w to że w końcu nad Nami zaświeci słonko.
Jak nie teraz to następnym razem ale wyluzować bo wszystko w głowie siedzi A to nie pomaga.
Będzie dobrze , musi być.
Głowa do góry, uśmiech na twarzy , powodzenia i 3mam kciuki.
Ja sobie samej również tak tłumaczę jak dostaje okres .....a również trochę się staram i z komplikacjami i problemami.
Jeszcze raz powodzenia.
 
Bardzo Wam wszystkim dziewczyny dziękuję! ❤ No nie oszukujmy się to cień cienia cieni jest, ale cieszę się, że i Wy to widzicie bo wydawało mi się, że sobie wkręcam/mam omamy 😁
Ja to bym nawet powiedziała, że to nie jest cień cienia cienia tylko po prostu bardzo jasna kreska :D Nie musiałam się jej doszukiwać :D Trzymam kciuki kochana!! 💕
 
Trzeba być dobrej myśli i wierzyć w to że w końcu nad Nami zaświeci słonko.
Jak nie teraz to następnym razem ale wyluzować bo wszystko w głowie siedzi A to nie pomaga.
Będzie dobrze , musi być.
Głowa do góry, uśmiech na twarzy , powodzenia i 3mam kciuki.
Ja sobie samej również tak tłumaczę jak dostaje okres .....a również trochę się staram i z komplikacjami i problemami.
Jeszcze raz powodzenia.
Dziękuję 🙂 miło czytać takie pokrzepiające słowa 🥰
 
No właśnie jak to z Tą częstotliwością jest ?
Czy lepiej co drugi dzień czy mozna codziennie podczas dni płodnych?
Wiadomo chodzi tu u jakość plemników.
Już sama nie wiem. 😁
My w tym cyklu z mężem zero odstępów.. Kiedy mieliśmy ochotę to akcja.. W dni płodne nawet po 3 razy 🙉 przed owulacja brałam acc na mokry kaszel i mam wrażenie że dzięki temu miałam śluz plodny jak nigdy i się udało.. Choć sama dalej w to nie wierzę..
 
reklama
Dziewczyny a te testy to jaką mają czułość?
Zobacz załącznik 1114175

@Blaankaa dopiero teraz doczytalam, że pytałaś o test - przepraszam.
Dziś robiłam test z DOZa płytkowy o czułości 10
Chyba już nie mam w domu o czułości 10. Bo zostały mi tylko clearblue i te góry (dostałam je gratis od tego sprzedawcy tanich testów owulacyjnych z allegro, o którym wspominałaś). Także wszystkie chyba mają czułość 25.
Więc jutro nie będę robiła testu tylko skocze w poniedziałek na betę 😉
Za to porobię owulacyjne - wiecie jestem nałogowym testerem 🙈😂
Na allegro powinno pisać.. A jak nie to wpisz w Google nazwę lub firmę i powinno coś być o czułości..
 
Do góry