reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Cześć :)
Od jakiegoś czasu śledzę Wasze forum i postanowiłam do Was dołączyć i napisać :) Super że tak się wspieracie i można tu znaleźć tyle życzliwości :) Od pol roku staramy się o dziecko. Na razie bez efektów ;) Mam 31 lat. Myślałam że pójdzie szybko.. Może ten miesiąc okaże się szczęśliwy :) Moje cykle mają od 31-34 dni. Od wtorku mam zamiar robić testy owulacyjne z Clearblue.

Trzymam mocno kciuki za Was wszystkie :)
A byłaś u ginekologa? Ja poszłam po 3 miesiącach i okazało się w wieku 31 lat że mam policystyczne jajniki. No i brak owulacji po antykoncepcji. Nie warto czekać jak to już pół roku :)
 
Dzięki za fotki, rzeczywiście słabszy wieczorem ale i tak widać różnice co do poprzedniego dnia! U mnie dzisiaj 14DC i nadal negatyw ale jakoś mieliśmy ochotę i działaliśmy i wczoraj i dziś ;)

ja czytałam ze najlepiej co drugi dzień ze względu na plemniki ale szczerze ufam naturze i jak ktoś woli częściej/rzadziej to powinien tak działać
No właśnie jak to z Tą częstotliwością jest ?
Czy lepiej co drugi dzień czy mozna codziennie podczas dni płodnych?
Wiadomo chodzi tu u jakość plemników.
Już sama nie wiem. 😁
 
Dziewczyny, za 6 dni mam mieć okres, a tu tymczasem śluz rozciągliwy jak białko jaja, jak mówiłam zawsze, że w życiu takiego nie widziałam to właśnie widzę. Test owulacyjny z duchem kreski czyli ewidentnie negatywny. No i nie wiem. Owulacja chyba mało prawdopodobna? 🤷 Miewacie rozciągliwy śluz przed okresem?
Ja nigdy nie zauważyłam u siebie tuż przed okresem takiego.
 
A byłaś u ginekologa? Ja poszłam po 3 miesiącach i okazało się w wieku 31 lat że mam policystyczne jajniki. No i brak owulacji po antykoncepcji. Nie warto czekać jak to już pół roku :)
Byłam na wizycie kontrolnej w lutym. Lekarz stwierdził że wszystko wygląda dobrze. Byłam wtedy ok 3 dni przed owulacją i usg to potwierdziło. Jeśli w tym miesiącu się nie uda to planuję się wybrać do gina i poprosić o skierowanie na jakieś badania. Mam wrażenie że dopiero co zaczęliśmy starania a to już 6 miesiąc zleciał i nic ;)

Jak to wygląda w Waszych miejscowościach? Ginekolodzy przyjmują normalnie? Wiem że u mnie w mieście niektórzy przyjmują tylko ciężarne i pilne przypadki
 
Witam dziewczyny. Mnie dzisiaj przed 6 obudził ból brzucha. Jak nigdy @ przyszła tak rano. Zawsze dostaje po południu. I czuję że będzie mega bo dawno mnie tak nie bolało ☹️ a co do objawów widocznie sobie uroilam ze strachu. Z jednej strony trochę szkoda bo już zaczęłam się oswajać z tą myślą, ale z drugiej jednak ciężko by było z 4 dzieci.
Pozdrawiam Was wszystkie 😘 życzę samych pozytywnych testów, spokojnych ciąż i szybkich porodów 😉
 
Ja widzę!!![emoji173][emoji173][emoji173][emoji2956][emoji2956][emoji2956]
Ale ten test to chyba czułość 25 co ?

Masz jakiś czulszy ?

To jest od tego sprzedawcy co kupowalysmy od Niego te tanie owulacyjne ?
Tak widać :) super
Coś przebija! 🤩 koniecznie powtórz za dwa dni i daj znać, oby robiła się tylko wyrazniejsza!
Coś prześwituje!! 🥰🥰🥰
Bardzo Wam wszystkim dziewczyny dziękuję! ❤️ No nie oszukujmy się to cień cienia cieni jest, ale cieszę się, że i Wy to widzicie bo wydawało mi się, że sobie wkręcam/mam omamy 😁
 
reklama
Do góry