reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Tak? Nie odkryłam jeszcze 😉 ale chyba po angielsku napisany? Bo aplikacji nie ma w języku polskim. Ale jest mega intuicyjna.
Tak po angielsku jak mam to różowe kółko na środku to poniżej było zdjęcie z pozytywnym testem ciążowy i tytuł : person 1 : nie to get pregnant fast 😉
 
Miao być bez nakrecania.. W marcu była tu dziewczyna, która kilka dni po owu zaczęła robić testy owu. I kreska jej ciemniala. Ja w tym cyklu robię testy prawie codziennie. Tak dla spokojnosci, że jakie test tam robię haha. Chory beret.
I od 1dpo do wczoraj testy białe. A dziś na teście już delikatna kreska. [emoji23]
Zobaczymy jutro hehe. Może nie wytrzymam i w niedziele zrobię ciążowy
 
Tak po angielsku jak mam to różowe kółko na środku to poniżej było zdjęcie z pozytywnym testem ciążowy i tytuł : person 1 : nie to get pregnant fast 😉
Pokażesz zrzut ekranu jak to u Ciebie wygląda?
Bo w sumie może czytałam parę miesięcy temu? 🤔 Ale teraz jakoś inaczej to wygląda u mnie niz u Ciebie. Zobacz :
Screenshot_20200501-141038.png

A pod kółkiem jest takie coś :
Screenshot_20200501-141050.png
 
reklama
Do góry