reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Bez zmian czyli nic. Testy owu wieczorem negatyw a rano pozytyw :) jutro chyba rano zrobię ciążowy. Wiem ze wczesnie ale co mi szkodzi. A ty? Kiedy testujesz?
Pokaż ten owu pozytyw 😁 ile dni jesteś po owu? Kiedy termin okresu?
Zrobiłam test owu a tam jakaś kreska się pojawiła. Ja oprócz owu mam zawsze nic 😆 nawet aplikacja dziś coś widzi. A tak zawsze mam 0.
1 zdjęcie z dziś, 2 zdjęcie dla przykładu poprzedni cykl przed okresem.
Oczywiście to może nic nie znaczyć, ale co mi tam 😅 lubię testować 😂 Także nabrałam chęci na testowanie ciążowym 😁 i jutro testuje
Screenshot_20200501-112528.png
Screenshot_20200501-112600.png
 
reklama
Pokaż ten owu pozytyw 😁 ile dni jesteś po owu? Kiedy termin okresu?
Zrobiłam test owu a tam jakaś kreska się pojawiła. Ja oprócz owu mam zawsze nic 😆 nawet aplikacja dziś coś widzi. A tak zawsze mam 0.
1 zdjęcie z dziś, 2 zdjęcie dla przykładu poprzedni cykl przed okresem.
Oczywiście to może nic nie znaczyć, ale co mi tam 😅 lubię testować 😂 Także nabrałam chęci na testowanie ciążowym 😁 i jutro testuje Zobacz załącznik 1113773Zobacz załącznik 1113774
I ty to wgrywasz w ta aplikacje ovuview czy jak to robisz że określa Ci ten pik jak z dzisiaj ?
 
Gratuluję wszystkich dwóch kreseczek 😍
A ja witam się w 1 dc. 😭 Przyszła jak w zegarku 😭

Kochana to trzeba się teraz cieszyć że przyszła jak w zegarku, że nie ma z nią problemów i od dzisiaj zaczyna się kolejny miesiąc pełen możliwości i nadziei.. pamiętaj że psychika i nastawienie ma ogromny wpływ na nasze starania! 1 dzień @ to pełne przyzwolenie na lekki dołek, tabliczkę ulubionej czekolady i dzień z serialem, ale od jutra planuj i działaj, a my czekamy na kolejny (oby CUDowny) czas - trzymam za Ciebie kciuki! 😘
 
reklama
Do góry