reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Cieszę się że wszystko gra i dziękuję [emoji4][emoji8]
Hej,
oh dzięki za pamięć! [emoji3590]

U mnie dobrze! [emoji7]

Miałam różowe plamienia przez 3 dni. Wczoraj sie skończyło... I przyszły objawy ciążowe! Mam lekkie mdłości (po południami), czuję się w... w ciąży [emoji1768] Piersi nie bolą, albo bolą minimalnie, co mnie bardzo martwilo, ale przeczytałam w książce to (moja pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem pod koniec listopada, więc myślę że moje piersi "zapamiętały" że były w ciąży):

Gdy zobaczyłam to plamienie, myslalam że to koniec, wpadłam w panikę... Moja lekarka mnie uspokoiła. No i plamienie ustało.

Mam następny termin w środę, może zobaczymy coś na USG... Będzie 35 dc.

Czytam grudniowe mamy, więc mniej więcej wiem co u ciebie [emoji4] 3mam za ciebie kciuki! Rośnijcie zdrowo. Mam nadzieję, że nie będziesz miała objawów cała ciążę! :) ja też miałam niewiele. Lekkie mdłości i w pierwszej ciąży ból piersi. Zmęczona jestem, ale myślę że to przez stres. Jestem kłębkiem nerwów.

Zobacz załącznik 1113708
 
Ja dziś 7dpo. W nocy budzilam się do jakiś czas reguralnie bo piersi jakbym przerzucala kamienie bardzo ciągną.. Albo na okres albo na ciąże..
I znóe czekać.
Jak u ciebie @HappyBabyMama
Chciałabym być już na tym etapie co Ty 😉 Ja dopiero jestem w 6dc . Ale u Ciebie te piersi to dobry znak I to już chyba któryś dzień. A nie czułaś tego wcześniej w poprzednich cyklach?
 
Zobacz załącznik 1113679Zrobiłam kolejny test ale z 1go moczu z rana.. Szok.. Zrobię oczywiście jeszcze z dwa bo to ja, ale kupię w sobotę dopiero.. Ale mam małą panikę już powoli.. Jest to dla mnie tak nierealne że szok...
Kreska jest ewidentnie ciemniejsza niz ta poprzednia, więc to znak, ze hormon rośnie😊 super! Oby dalej beta rosła
Trzymam kciuki😊
 
W każdym cyklu bolą, ale chyba nie w takim stopniu. I mnie bolą zawsze tak około 5 dni przed miesiączka. A w tym cyklu już od owulacji. Czytałam gdzieś, że każdy cykl jest inny i piersi mogą bolec zawsze od różnego dpo. Więc nie wiem.. Okaże się
Chciałabym być już na tym etapie co Ty [emoji6] Ja dopiero jestem w 6dc . Ale u Ciebie te piersi to dobry znak I to już chyba któryś dzień. A nie czułaś tego wcześniej w poprzednich cyklach?
 
reklama
Nie martw się, ja też nie mam za bardzo objawów, a chociaż to moja druga ciąża, pierwsza 14 lat temu to też się stresuje, bo mam 38 lat, w zeszłym roku wycinane mięśniaki macicy, tyle lat marzyłam o drugim dziecku że nie dowierzam, że jestem w ciąży. Mój dzisiejszy test 3 dni po spodziewanej @. I już wkręcam sobie że za blady 🤔🙄
Wcale nie jest za blady, normalny test 😉 gratuluję 🙂
Hej Dziewczyny. Jeszcze nie dawno my byłyśmy ogórkowe staraczki a teraz idzie pokolenie ananasowych [emoji28][emoji16]

@Magdusia88 co u Ciebie??
Ooo właśnie miałam też dziś rano pisać co u Was 😉 Fajnie, że się odezwałaś 🙂
@Magdusia88 i @aga.i.nieszka mialyscie już usg? Na kiedy wypada termin porodu? 😉
 
Do góry