reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Jest! Widać bardzo ładnie 😍 nie bój się, nie panikuj, teraz musi być dobrze 😉
Oj obaw mam pełno.. Moja pierwsza ciąża i do tego nie mam objawów 🙉Chyba uspokoję się dopiero po wizycie u gin a to będzie pewnie jakoś za miesiąc dopiero bo u niego nie ma miejsc.. Zobaczymy..
 
reklama
Oj obaw mam pełno.. Moja pierwsza ciąża i do tego nie mam objawów 🙉Chyba uspokoję się dopiero po wizycie u gin a to będzie pewnie jakoś za miesiąc dopiero bo u niego nie ma miejsc.. Zobaczymy..
Nie martw się, ja też nie mam za bardzo objawów, a chociaż to moja druga ciąża, pierwsza 14 lat temu to też się stresuje, bo mam 38 lat, w zeszłym roku wycinane mięśniaki macicy, tyle lat marzyłam o drugim dziecku że nie dowierzam, że jestem w ciąży. Mój dzisiejszy test 3 dni po spodziewanej @. I już wkręcam sobie że za blady 🤔🙄
 

Załączniki

  • IMG_20200501_065333.jpg
    IMG_20200501_065333.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 121
Zobacz załącznik 1113679Zrobiłam kolejny test ale z 1go moczu z rana.. Szok.. Zrobię oczywiście jeszcze z dwa bo to ja, ale kupię w sobotę dopiero.. Ale mam małą panikę już powoli.. Jest to dla mnie tak nierealne że szok...
Kochana - ewidentnie jest widoczna kreseczka! 😍Trzymam ogromnie kciuki za grubszą kreskę w sobotę i nie stresuj się, musi być dobrze! ✊
 
Nie martw się, ja też nie mam za bardzo objawów, a chociaż to moja druga ciąża, pierwsza 14 lat temu to też się stresuje, bo mam 38 lat, w zeszłym roku wycinane mięśniaki macicy, tyle lat marzyłam o drugim dziecku że nie dowierzam, że jestem w ciąży. Mój dzisiejszy test 3 dni po spodziewanej @. I już wkręcam sobie że za blady 🤔🙄

Jak na 3 dni po spodziewana @ to kreseczka jest bardzo ładna! Niektórym dziewczynom w takim czasie nic jeszcze nie pokazywali na teścia A urodziły zdrowe dzkeciaczki! 😊
 
Nawet jeden lekarz to już mnie na stół kładł gdyż jedna torbiel była endometrialna i mówili że ona raczej się nie ruszy.

Ogólnie to Ci powiem tak, że moja mama miała miesniaki więc genetyka, ale wg mnie torbieli nabawiłam się tamponami...
Później jak przestałam używać tamponow to podczas leczenia torbiele się zmniejszały. Ale to oczywiście moje zdanie i kiedyś rozmawiałam z kimś uczonym na ten temat.

Ogólnie to już dawno temu podjęliśmy decyzję o dzieciątku, ale A to ja straciłam pracę A to coś tam...
Takie już nie przerwane starania zaczęliśmy w lutym/marcu 2019, ale właśnie raz na 3 msc anty na te torbiele w przerwie próbowaliśmy też oczywiście ale nie wychodziło. Więc chyba ta fasolka to sama decyduje kiedy ma się zjawić.

No i w marcu jak dostałam okresu to była totalna załamka, i w kwietniu była imprezka rozluźniłam głowę, Polało się winko , po owu wpierdzielalam suszone morele i ananasy i pykło [emoji2956] w środę mam wizytę teraz :-)

Moja mama niestety ma wycietą macicę i 1 jajnik i też piekielnie boje się tej genetyki ☹ na szczęście moje torbiele były tylko czynnosciowe i po wdrożeniu anty ladnie się wchlanialy, tamponow wlasciwie używałam może ok. 2 razy w roku kiedy już naprawdę nie było innej opcji, ale w okresie kiedy zaczęliśmy starania miałam bardzo ale to bardzo nerwowy czas w moim życiu i nie wiem czy te nerwy i stres nie poczynił takiego spustoszenia i zachowania mojego organizmu..
Nie wiem dlaczego w tym cyklu jestem tak bardzo spokojna, nie mam wlasciwie żadnych objawów, brak bólu w piersiach, na dole czasem mam takie dziwne uczucie jakby mnie prąd przechodził 🙈 i czasem takie kłócie prawego jajnika w którym był pecherzyk, nic poza tym, tylko ten spokój.. dziś jestem w 23dc 😊
 
@Blaankaa a jak się ogólnie czujesz? Daj koniecznie znać po wizycie środowej i wklejaj nam tu zdjęcie ślicznego serduszka ❤
Tak właściwie to Ty chyba jesteś udana z cyklu "ananasowe mamy" 😁 czy już od paru cykli jadłaś te ananasy i morele? 🙂
@Piernik98 @Ragda są już serduszka? Jak się czujecie?
Przepraszam jeśli jeszcze kogoś nie wspominam, a niedawno zobaczył dwie kreski. Tyle nas tu, że ciężko ogarnąć 🙈

Wspomóżcie nas dobrymi fluidami ❤ bo tu dołkowe, 1d-cyklowe nastroje 🙂
Oo hej. Kurcze nie wiem czemu mi sie nie wyswietla jak ktos oznacza zauwazylam dopiero bo czasem was podcyztuje 🤫🤭🤗tak serduszko pieknie bije mamy juz centymetr dzis 7+4 tylko na duphastonie jestem od 3 tyg bo progesteron opadl ale w sumie zadnych plamien nie bylo takze jest dobrze zdazylam w pore 😁
 
reklama
Oj tak co do nerw to tez uważam, że to się nie pewno przyczynia.
Wiec jak to się mówi: tylko spokój nas uratuje [emoji173][emoji173]

To już nie długo testowanie! Będę trzymała kciuki [emoji173]
Moja mama niestety ma wycietą macicę i 1 jajnik i też piekielnie boje się tej genetyki [emoji852] na szczęście moje torbiele były tylko czynnosciowe i po wdrożeniu anty ladnie się wchlanialy, tamponow wlasciwie używałam może ok. 2 razy w roku kiedy już naprawdę nie było innej opcji, ale w okresie kiedy zaczęliśmy starania miałam bardzo ale to bardzo nerwowy czas w moim życiu i nie wiem czy te nerwy i stres nie poczynił takiego spustoszenia i zachowania mojego organizmu..
Nie wiem dlaczego w tym cyklu jestem tak bardzo spokojna, nie mam wlasciwie żadnych objawów, brak bólu w piersiach, na dole czasem mam takie dziwne uczucie jakby mnie prąd przechodził [emoji85] i czasem takie kłócie prawego jajnika w którym był pecherzyk, nic poza tym, tylko ten spokój.. dziś jestem w 23dc [emoji4]
 
Do góry