reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny u mnie 19 dc i mam dziwne kłucie na przemian w prawym jajniku i w lewym z dziwnym uczuciem do lewego kolana nie wiem jak to określić dodam że ten cykl był na CLO czy któraś z was tak może miała?
 
Ja ciebie pamietam. Twoja historia jest ciężka. Co do obecnej sytuacji nic nie pomogę więcej niż wizyta u lekarza. A nie masz leków na ta tarczyce na zbicie? Może endo jescze się przygotowuje na ciaze i potzreba więcej czasu żeby przyszła
Miesiączka
 
Już doczytalam
Ciężka to chyba mało powiedziane[emoji2368] zobaczymy co wyjdzie z badaniami ale mimo epidemii będziemy próbować narazie na tych lekach co napisałam raczej suplementach. Może akurat zaskoczy i będzie wszystko ok choć co raz bardziej w tą wątpię. Teraz miałam przeczucia że wszystko idzie w jak najlepsza stronę ale niestety. Najwidoczniej to nie pora dla mnie.
 
reklama
Pytam, bo mam właśnie 25-26 dniowe i nie wiem jak powstrzymać się żeby nie siknąć już 1wszego mają w 24 dc [emoji2356] wiem, wiem za wcześnie [emoji28]
Ja miałam robić z test w środę dopiero. Ale wyszedł problem z partnerem, dużo stresów i chciałam mieć to głowy.

Myślę że w 24 dc już by wyszedł przy takich krótkich cyklach.
Ja nie chciałam robić przed terminem ze względu na możliwość biochemicznej. Nie chcialabym wiedzieć [emoji58]
 
Do góry