reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja mam pytanie do dziewczyn którym się udało.. Bo jak wspominałam ja mam dziwne przeczucie ze jak się uda to będę zaraz wiedziec. Czy miałyście takie coś? Przeczucie ze się udało? Nie mówię o faktycznych objawach.. I jeszcze raz gratulacje 😊🤗
 
reklama
Ja mam pytanie do dziewczyn którym się udało.. Bo jak wspominałam ja mam dziwne przeczucie ze jak się uda to będę zaraz wiedziec. Czy miałyście takie coś? Przeczucie ze się udało? Nie mówię o faktycznych objawach.. I jeszcze raz gratulacje [emoji4][emoji847]
Miałam przeczucie ze się udało, ale się nie udało. Potem miałam przeczucie ze się udało, ale zagłuszyłam je, bo już nie wierzyłam, że może się udać, więc ogólnie to chyba nie. [emoji23]
 
Ja mam pytanie do dziewczyn którym się udało.. Bo jak wspominałam ja mam dziwne przeczucie ze jak się uda to będę zaraz wiedziec. Czy miałyście takie coś? Przeczucie ze się udało? Nie mówię o faktycznych objawach.. I jeszcze raz gratulacje 😊🤗
Mi się jeszcze nie udało, ale mam takie przeczucie, że może ten cykl zaskoczył 🤦‍♀️🙂
 
Ja nie miałam żadnego przeczucia.
Ja mam pytanie do dziewczyn którym się udało.. Bo jak wspominałam ja mam dziwne przeczucie ze jak się uda to będę zaraz wiedziec. Czy miałyście takie coś? Przeczucie ze się udało? Nie mówię o faktycznych objawach.. I jeszcze raz gratulacje [emoji4][emoji847]
 
Dolvit powtorzyłąś test?
Tak :) wyszły dwie grube krechy :p jutro teleporada z genetykiem. Ciekawe czy dołączy mi heparyne w zastrzykach.. A w ogóle tak sobie pomyślałam bo gdzieś w innych wątkach na forum wyczytałam o Aschwagandzie firmy Swansona i kupiliśmy ją i braliśmy z mężem :) (jeszcze chyba zostało z 15tabl :p) plus wit A i E i tran i brałam femibion. Ciekawa jestem ile mógł pomóc ten suplement z ashwaganda :)
 
Ja nie miałam żadnego przeczucia.
To muszę pracować nad tymi myślami.. Bo mi ciągle się wydaje zaraz po owu że napewno się nie udało bo nie czuję nic szczególnego, żadnego błysku w oku.. Masakra.. Może to czują tylko kobiety którym udaje się w pierwszym cyklu.. Ja wtedy też całe 2 tygodnie myślami byłam w ciąży i byłam przeszczesliwa i pewna. Później test mnie obudził z tego snu..
 
Ciężka to chyba mało powiedziane[emoji2368] zobaczymy co wyjdzie z badaniami ale mimo epidemii będziemy próbować narazie na tych lekach co napisałam raczej suplementach. Może akurat zaskoczy i będzie wszystko ok choć co raz bardziej w tą wątpię. Teraz miałam przeczucia że wszystko idzie w jak najlepsza stronę ale niestety. Najwidoczniej to nie pora dla mnie.

Działaj teraz może akurat się uda jak endo takie grube
 
reklama
Może lekarz die pomylił. Może zapomniał ze tam jest kwas a może chodziło mu o foliany w diecie nie mam pojecia
Tak myślę że on tak po prostu napisał....
Bo napisał mi że Glucophage mam brać i do tego zaleca :
- dietę
-foliany
- regularne współżycie :D
I że mogę sobie wdrożyć ovarin albo coś innego z inozytolem
 
Do góry