reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Cześć dziewczyny, chciałam się przywitać :)
ostatnia @ była 20.03 owu 02.04, cykle 27 dni...
do następnej @ zostało 7 dni i nie wiem kiedy testować, a już nie mogę się doczekać :D
 
Rob owulacyjne jak masz wychodza pozytywne zanim na ciazowycm widac 😁 potwierdzone

czytałam trochę forum i widziałam właśnie, że jest jakaś szansa że z owu może wykryć.
zrobiłam dzisiaj test owulacyjny ale czy taki wynik to akurat potwierdza? testowa jest bledsza od kontrolnej... :oops:
 

Załączniki

  • IMG_20200409_133943.jpg
    IMG_20200409_133943.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 99
Ja miałam takie dość ciemne różowe plamienie 6 dni po owu. Do tej pory nic. Tylko wieczorami pobolewa podbrzusze tak jak na @. Natura mogła oddzielić te objawy ciążowe od pms a nie je pokrywać [emoji38]
Ja właśnie też, pełna analiza piersi, chcoiaz powiem że dla mnie PMS to coś nowego bo przed chemią wogule nie miałam a teraz prawie każdy cykl to ból piersi...a pobolewa Cię brzuch? mnie zaczoł 7dni po, codziennie po pare minut poboli ja na okres.
 
reklama
czytałam trochę forum i widziałam właśnie, że jest jakaś szansa że z owu może wykryć.
zrobiłam dzisiaj test owulacyjny ale czy taki wynik to akurat potwierdza? testowa jest bledsza od kontrolnej... :oops:
U mnie dopiero 10 dni po owulacji a 5 dni przed spodziwana miesiaczka wychodzily pozytywne a wczesniej podobne do twojego ze kreska jasniejsza od kontrolnej ale dalo sie poznac ze cos jest na rzeczy 😉
 
Do góry