reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

My nigdy się jeszcze nie staraliśmy, w sumie teraz wyszło to trochę spontanicznie.
i nagle jak powstało "ryzyko" zaczęłam sobie uświadamiać że chciałabym aby to była "szansa". dziwne to trochę heh... ale też boje się że to tylko moja głowa sobie to wyobraża.... kilka lat temu też miałam "objawy" chociaż realne szanse były znikome....
 
reklama
Dzisiaj zrobyłam dla pewności. .. I jest 😊😊😊😊 I to coraz mocniejsza
 

Załączniki

  • 20200409_190624.jpg
    20200409_190624.jpg
    726,5 KB · Wyświetleń: 106
No niestety. Moja kuzynka już ma dwójkę i każde planowane na czerwiec/lipiec i tak też się urodziły. A ja się tylko modlę aby się udało.. U mnie leki które biorę, oficjalnie i milion zapewnień że strony neurolog, że nie wpływają na starania, ale naprawdę zaczynam w to wątpić.
Moja bratowa tez ma 2, pierwsze wpadka, drogie zaplanowane odrazu zaskoczyła. W jej towarzystwie nie ma innego tematu jak jej dzieci.....a co do lekarzy wiele razy slyszalam podczas leczenia ze medycyna jeszcze wszystkiego nie wie
 
Ja co chwilę innego poczuje i już myślę o! To może to!
Teraz leżę pod kocem bo coś zmarzlam a na policzkach takie rumieńce, że hoho
Moja bratowa tez ma 2, pierwsze wpadka, drogie zaplanowane odrazu zaskoczyła. W jej towarzystwie nie ma innego tematu jak jej dzieci.....a co do lekarzy wiele razy slyszalam podczas leczenia ze medycyna jeszcze wszystkiego nie wie
 
Tak 😁 10 dni po owulacji 18.7 a 4 dni pozniej takie jak na foto. Wrzucilam do kalkulatora i przyrost dobry 😁😁😁
Piękny przyrost, cudowne wieści ❤️

Cześć dziewczyny, chciałam się przywitać :)
ostatnia @ była 20.03 owu 02.04, cykle 27 dni...
do następnej @ zostało 7 dni i nie wiem kiedy testować, a już nie mogę się doczekać :D
Witaj 😉
My nigdy się jeszcze nie staraliśmy, w sumie teraz wyszło to trochę spontanicznie.
i nagle jak powstało "ryzyko" zaczęłam sobie uświadamiać że chciałabym aby to była "szansa". dziwne to trochę heh... ale też boje się że to tylko moja głowa sobie to wyobraża.... kilka lat temu też miałam "objawy" chociaż realne szanse były znikome....
A jak teraz nic nie wyjdzie to zostajecie przy staraniach czy będziecie się zabezpieczać? 😉
 
Ja co chwilę innego poczuje i już myślę o! To może to!
Teraz leżę pod kocem bo coś zmarzlam a na policzkach takie rumieńce, że hoho
Czytam wasze wypowiedzi i bardzo mi przykro... Matka natura niestety nie jest sprawiedliwa...
mojej koleżanki siostra też starała się kilka lat z mężem i nic.... w końcu odpuścili.... poszli na spontanie na impreze po powrocie fiku miku pod prysznicem a później totalny szok.... Urodziła zdrową córeczkę a 2 lata później syna...
z kolei moja przyjaciółka miała bardzo nieregularne cykle - 1 potrafił mieć nawet 4 msc. Masa problemów hormonalnych, niedowaga do tego inne "choroby współistniejące"(ostatnio bardzo lubiany zwrot heh). Po konsultacji z ginem nie dawał zbyt dużych nadziei.... po jakimś czasie odpuściła i nagle podobna sytuacja do tej opisanej wyżej.... impreza, prysznic i zaskoczyło ;) w tamtym miesiącu jej synek skończył 3 latka
trochę żartobliwie stwierdzę, że może ten prysznic coś w sobie ma ;)
 
reklama
Do góry