reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

@Piernik98 nie sluchaj bab na fejsie. Zazwyczaj tam jest milion nie zainteresowanych ktore radzą jak radza. Robiłaś bete w czwartek. Patrz jak dawno. Owulacyjny bordowy. Znaczy coraz mocniej jest :* nie stresuj sie. :) bole tez jeden dzień sa drugi nie ma. Ja mam tak samo. Uspokoj sie. Jest dobrze. Bedziesz mama :*
 
reklama
26dc, 12dpo, 3dni do spodziewanej @ wczoraj i dziś miałam lekkie plamienie takie malusie nawet wkładki nie potrzebowałam. Zwykle miałam plamienia 2-3 dnie przed @ ale wtedy potrzebowałam wkładki. Czy myślicie że to może być plamienie implantacjyjne? Mam taką depresję że znowu się nie udało że nawet testu nie chcę robić :(
 
@Piernik98 nie sluchaj bab na fejsie. Zazwyczaj tam jest milion nie zainteresowanych ktore radzą jak radza. Robiłaś bete w czwartek. Patrz jak dawno. Owulacyjny bordowy. Znaczy coraz mocniej jest :* nie stresuj sie. :) bole tez jeden dzień sa drugi nie ma. Ja mam tak samo. Uspokoj sie. Jest dobrze. Bedziesz mama :*
Jescie cudowne dziewczyny ❤ ja wiem panikuje ale w zyciu nie spodziewalam sie ze moge miec problem z ciążą, cos mnie bierze jak widze 15 czy 16 latke w ciąży a kobiety ktoe tyle sie staraja maja problemy...
 
Zrobiłam test owu w 23 dc. Negatywny hihi. Naczytalam się was i spróbowałam. Mam jeden ciążowy więc poczekam z nim do środy.
1586189216705.jpeg
 
Ja zawsze się strzelam w płodne z owu więc zawsze taka ciemna krecha. Teraz po 5 min sciemniala. Ale to już nie miarodajnie. No nic czekanie, czekanie...
 
reklama
Ja juz rycze bo mi mowia na facebooku ze beta hujowa [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Beta moze być i mała i duża, to zależy od kobiety. Niektóre mają na tym etapie 300 a niektóre 18 i to jest całkiem normalne. Nie wiadomo kiedy było u ciebie zagnieżdżenie, może troszkę później.
Liczy się przyrost, w 48 h minimum o 66%. Będzie dobrze, wszystkie 3mamy kciuki za ciebie [emoji3526][emoji3526][emoji3526]
 
Do góry