reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Podejrzewam, że nawet jeśli bym się umówiła na ginekologa. To co bym miała mu powiedzieć? Staram się o dziecko, okres mi się spóźnia, test negatywny... on pewnie by jeszcze nic nie widział na usg.. poszłabym na betę, ale u nas w miasteczku w przychodni przyjmują tylko w pilnych przypadkach. Jest niedaleko mnie laboratorium, ale czynne od 7-11 a ja akurat pracuję no i du*a :D
 
Podejrzewam, że nawet jeśli bym się umówiła na ginekologa. To co bym miała mu powiedzieć? Staram się o dziecko, okres mi się spóźnia, test negatywny... on pewnie by jeszcze nic nie widział na usg.. poszłabym na betę, ale u nas w miasteczku w przychodni przyjmują tylko w pilnych przypadkach. Jest niedaleko mnie laboratorium, ale czynne od 7-11 a ja akurat pracuję no i du*a :D

przekichane teraz z tymi laboratoriami jest ;/
pozostaje Ci w takim razie jeszcze jeden test :)
 
a Ty jak się czujesz? :) Jakie miałaś objawy?

Objawy miałam takie, że kłuło mnie dość mocno i bolało na dole jak na okres. Potem piersi, które nigdy mnie raczej nie bolą bo biuściasta nie jestem, a i wysypało mnie tak pryszczami że szok. Nie pamiętam kiedy tak źle wyglądałam. Do testu skłoniły mnie w sumie te testy owulacyjne ciemniejące ciągle..

a teraz ciągle czuje podbrzusze i chce mi się spać. :)
Sikam i czuje piersi :)
 
reklama
Objawy miałam takie, że kłuło mnie dość mocno i bolało na dole jak na okres. Potem piersi, które nigdy mnie raczej nie bolą bo biuściasta nie jestem, a i wysypało mnie tak pryszczami że szok. Nie pamiętam kiedy tak źle wyglądałam. Do testu skłoniły mnie w sumie te testy owulacyjne ciemniejące ciągle..

a teraz ciągle czuje podbrzusze i chce mi się spać. :)
Sikam i czuje piersi :)
O boże mnie też wysypało...okropnie!!! Dobrze ze kwarantanna trwa i nigdzie z domu nie wychodze bo wstyd...co chwila mi cos wychodzi nowego. Co do lustra podejde to nowy gość...a dopiero udalo mi sie cere doprowadzic do stanu takiego jakiego nie mialam od...chyba nigdy
 
Do góry