reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dokładnie. Aczkolwiek u mnie już zwarpieniebwchodzi. Od początku roku coś. Staramy się od września 2019. W styczniu zmieniłam lekarza to stwierdził pcos, przepłakałam kilka dni, mąż mówil cały czas że nawet 1 objawu nie mam z tym związanego, zrobiłam wszystkie badania, wydałam kilka stówek, poszłam do swojego lekarza i jeszcze do jednego. Oboje i badania wykluczyły. Miesiąc stresu i pisania czarnych scenariuszy. W lutym wyszły mi źle wyniki tarczycy, mimo że w listopadzie było idealnie, mówię do męża z takimi wynikami nie ma opcji zajść, zaszłam. Radość trwała 3 dni. Teraz czekam na wyniki bety i tarczycy. Jeżeli wyjdzie źle to prawdopodobnie leczenie potrwa z dwa lata, podczas których nie można się starać. Więc trzymajcie kciuki. Bo ja już jie daje rady.
Nie można sie poddawac!!! Moja kuzyna ma policystyczne jajniki i wmawiali jej ze przy takim stanie jaki ma NiGDY nie bedzie miala dzieci albo mozliwosci sa bardzo male tymczasem 2 dzieci na przestrzeni 3 lat :) z tarczycą to wiem róznie jest. Jak od wrzesnia sie staraciw to nie kest przeciez tak zle. Chociaz wiem ze z miesiąca na miesoac jest coraz gorzej...
 
reklama
Wracam z powtórką testow. Dzis 11 dni po owulacji a 4 przed okresem 😁 oszczędze wam szukania plusów na tescie itp. Bo zalałam ten co robilam ostatnio 🤣😂 Jeden elektryczny a ten na dole czulosc 20 bo nie mialam juz 10 wtedy by byla jeszcze wyrazniejsza pewnie. Mysle ze teraz kazdy juz widzi. CIĄŻA 🤩😍 prosze ponad wszystko zeby tym razem byla donoszona 🙏 dolaczam tez test owulacyjny. To racja ze wychodza pozytywne. Teraz jestem przekonana 😆😊 to czekamy jeszcze na bete i progesteron. Ale kreske dzis juz dobrze widac ☺ oby tym razem wytrwalo malenstwo do grudnia 😊@Ragda zeby cie nie ominelo jak prosilas 😁
 

Załączniki

  • 20200403_143320.jpg
    20200403_143320.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 66
  • 20200403_062303.jpg
    20200403_062303.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 76
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zawsze masz na zmiane owulacje? Ja nie raz mam 2 razy z rzedu z tego samego jajnika.. ale dlugosc cykli i tak jest wtedy rozna..
Powiem szczerze, że nie wiem. Ale bylam u ginekologa 2 razy podczas owulacji i mówił mi z którego jajnika idzie i że idzie naprzemiennie. I właśnie pokrywaloby się to z długością cyklów. No i tak jest miesiąc w miesiąc. Owu w krótkim cyklu jest 12 dnia, a w długim 13-14. Tak sobie to sama wytłumaczyłam. Nigdy nie miałam inaczej. Nigdy mi się nie spóźniła @ a testy owu pokazują to co miesiąc...
W ostatnia ciążę zaszłam w krótkim cyklu [emoji4]

Witam się w 2 dc. Wylam cała noc i siedzę jak zombie w pracy [emoji2962][emoji379]
 
Wracam z powtórką testow. Dzis 11 dni po owulacji a 4 przed okresem 😁 oszczędze wam szukania plusów na tescie itp. Bo zalałam ten co robilam ostatnio 🤣😂 Jeden elektryczny a ten na dole czulosc 20 bo nie mialam juz 10 wtedy by byla jeszcze wyrazniejsza pewnie. Mysle ze teraz kazdy juz widzi. CIĄŻA 🤩😍 prosze ponad wszystko zeby tym razem byla donoszona 🙏 dolaczam tez test owulacyjny. To racja ze wychodza pozytywne. Teraz jestem przekonana 😆😊 to czekamy jeszcze na bete i progesteron. Ale kreske dzis juz dobrze widac ☺ oby tym razem wytrwalo malenstwo do grudnia 😊@Ragda zeby cie nie ominelo jak prosilas 😁

Aaaaaa! Wiedzialam :D
Gratulacje ❤️❤️❤️
 
Gratulacje [emoji3059][emoji123]
Wracam z powtórką testow. Dzis 11 dni po owulacji a 4 przed okresem [emoji16] oszczędze wam szukania plusów na tescie itp. Bo zalałam ten co robilam ostatnio [emoji1787][emoji23] Jeden elektryczny a ten na dole czulosc 20 bo nie mialam juz 10 wtedy by byla jeszcze wyrazniejsza pewnie. Mysle ze teraz kazdy juz widzi. CIĄŻA [emoji2956][emoji7] prosze ponad wszystko zeby tym razem byla donoszona [emoji120] dolaczam tez test owulacyjny. To racja ze wychodza pozytywne. Teraz jestem przekonana [emoji38][emoji4] to czekamy jeszcze na bete i progesteron. Ale kreske dzis juz dobrze widac [emoji5] oby tym razem wytrwalo malenstwo do grudnia [emoji4][emoji5]@Ragda zeby cie nie ominelo jak prosilas [emoji16]
 
Trzymaj się kochana ! [emoji849][emoji847][emoji173]

Już za parę dni znowu będziecie się mogli starać!
Głupia @ nie może odbierać nadziei!!
Powiem szczerze, że nie wiem. Ale bylam u ginekologa 2 razy podczas owulacji i mówił mi z którego jajnika idzie i że idzie naprzemiennie. I właśnie pokrywaloby się to z długością cyklów. No i tak jest miesiąc w miesiąc. Owu w krótkim cyklu jest 12 dnia, a w długim 13-14. Tak sobie to sama wytłumaczyłam. Nigdy nie miałam inaczej. Nigdy mi się nie spóźniła @ a testy owu pokazują to co miesiąc...
W ostatnia ciążę zaszłam w krótkim cyklu [emoji4]

Witam się w 2 dc. Wylam cała noc i siedzę jak zombie w pracy [emoji2962][emoji379]
 
Wracam z powtórką testow. Dzis 11 dni po owulacji a 4 przed okresem 😁 oszczędze wam szukania plusów na tescie itp. Bo zalałam ten co robilam ostatnio 🤣😂 Jeden elektryczny a ten na dole czulosc 20 bo nie mialam juz 10 wtedy by byla jeszcze wyrazniejsza pewnie. Mysle ze teraz kazdy juz widzi. CIĄŻA 🤩😍 prosze ponad wszystko zeby tym razem byla donoszona 🙏 dolaczam tez test owulacyjny. To racja ze wychodza pozytywne. Teraz jestem przekonana 😆😊 to czekamy jeszcze na bete i progesteron. Ale kreske dzis juz dobrze widac ☺ oby tym razem wytrwalo malenstwo do grudnia 😊@Ragda zeby cie nie ominelo jak prosilas 😁

Super !!! To czekamy ba wyniki bety ! Ekstra trzymamy kciuki będzie dobrze. Musi być 😍🥰✊🏻
 
reklama
Wracam z powtórką testow. Dzis 11 dni po owulacji a 4 przed okresem 😁 oszczędze wam szukania plusów na tescie itp. Bo zalałam ten co robilam ostatnio 🤣😂 Jeden elektryczny a ten na dole czulosc 20 bo nie mialam juz 10 wtedy by byla jeszcze wyrazniejsza pewnie. Mysle ze teraz kazdy juz widzi. CIĄŻA 🤩😍 prosze ponad wszystko zeby tym razem byla donoszona 🙏 dolaczam tez test owulacyjny. To racja ze wychodza pozytywne. Teraz jestem przekonana 😆😊 to czekamy jeszcze na bete i progesteron. Ale kreske dzis juz dobrze widac ☺ oby tym razem wytrwalo malenstwo do grudnia 😊@Ragda zeby cie nie ominelo jak prosilas 😁
Zdecydowanie bardziej wyrazna :) wszystko idzie w dobrą stronę i oby tak do grudnia :)
 
Do góry