reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Jaka Ci beta wtedy wyszła?
Też jestem po biochemicznej w listopadzie. Okres spóźniał się raptem dwa dni ale zrobiłam betę bo testy nie wychodziły a ja czułam się zupełnie inaczej niż w każdym innym cyklu. Kolejnego dnia dostałam @. Od tamtej pory moje cykle się wydłużyły do 35 dni. Po tym incydencie postanowiłam że testy będę robić najwcześniej 36dc...
 
reklama
Kochane to i ja Verona...
emoji23.png

Życzę Wam wszystkim żebyście w tym cyklu zobaczyly swoje II kreseczki
emoji173.png
emoji173.png
I by wszystkie ciążę które się pojawia miały szczęśliwe rozwiązanie
emoji173.png
emoji173.png
emoji7.png

MOCNO TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!
emoji173.png
Ja już wiem, że w tym nie zobaczę. Może w następnym.. 🙂
Dołączam się do gratulacji 🙂
 
taka sama opinie usłyszałam od swojego lekarza. ze biochemiczna to coś zupełnie normalnego w organizmie i mam nie przejmować się
i test w dniu @ albo najlepiej tydzoen później
te słowa mocno mnie na ziemię postawiły
 
Dziewczyny jestem po owulacji od wczoraj mam bóle podbrzusza i ciągnięcie jajnika, a do tego biegunka. Czy któraś z was tak miała ?
 
Dziewczyny czy ktorejś z Was wyszedł pozytywny test 10 dni po owulacji? Już nie mogę wytrzymać tej niepewności i chciałabym już zrobić,,,
 
Tak długo już czekam na to ciążę, że już tracę nadzieję i siły na to wszystko... I jeszxze ten polip, który mi lekarz wykrył po prostu mnie dobił
Ja miałam polipa usuwanego w sierpniu a w grudniu testy pozytywne więc się nie denerwuj bo może w tym tkwi problem i jak go usuną to uda się wam zajść w ciążę ✊✊✊
 
reklama
Do góry