reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Tak długo już czekam na to ciążę, że już tracę nadzieję i siły na to wszystko... I jeszxze ten polip, który mi lekarz wykrył po prostu mnie dobił
Spróbuj całkowicie czymś sie zająć i nie myśleć o tym, Ja przestałam sie zastanawiać czy sie uda, ale sobie takie myślenie odpuściłam i chyba sie udało
 
reklama
To byla moja 1 ciaza do tego bylam zaraz po odstawieniu tabletek anty ktore dlugo bralam i doszla grypa. Jesli sytuacja sie powtorzy zrobie badania. Oczywiscie brak okresu mnie zastanowi wiadomo. Ale nie planuje testowac wczesniej niz tydzien po spoznieniu. Prawda jest taka ze nie wiem co zrobie...zobaczymy mowie narazie to co planuje. Teraz czytam ze biochemiczna to wtedy kiedy na usg nic nie widac a u mnie bylo no ale...nie ma co roztrzasac...zobaczymy co przyszlosc przyniesie
Moja lekarka mówi, żeby robić testy najwcześniej 4-5 dni po terminie spodziewanej miesiączki, mój pierwszy zrobiłam 4 dni po, był pozytywny. Jednak zdarzyło mi się zrobic w dzień terminu spodziewanej miesiączki, jak nie mogłam wytrzymać, ale zawsze wychodziły negatywne i magicznie wywoływały miesiączkę [emoji23]
Ale generalnie zasadę mam, czekać najdłużej jak się da, ciąża biochemiczna to wg lekarzy zjawisko fizjologiczne i żaden powód do niepokoju. Nawet do 50% (!) ciąż to biochemy i o nich nie wiemy! Masakryczne te statystki. Jednak szczerze, to wolałabym też nie widzieć... Mam jedno poronienie za sobą, prawie 3 mce temu ale nadal boli jak cholera. Tak się cieszyliście ciąża, a tu jej nagły koniec. To jest strasznie smutne!
 
Moja lekarka mówi, żeby robić testy najwcześniej 4-5 dni po terminie spodziewanej miesiączki, mój pierwszy zrobiłam 4 dni po, był pozytywny. Jednak zdarzyło mi się zrobic w dzień terminu spodziewanej miesiączki, jak nie mogłam wytrzymać, ale zawsze wychodziły negatywne i magicznie wywoływały miesiączkę [emoji23]
Ale generalnie zasadę mam, czekać najdłużej jak się da, ciąża biochemiczna to wg lekarzy zjawisko fizjologiczne i żaden powód do niepokoju. Nawet do 50% (!) ciąż to biochemy i o nich nie wiemy! Masakryczne te statystki. Jednak szczerze, to wolałabym też nie widzieć... Mam jedno poronienie za sobą, prawie 3 mce temu ale nadal boli jak cholera. Tak się cieszyliście ciąża, a tu jej nagły koniec. To jest strasznie smutne!
W zyciu nie bylam tak szczesliwa jak zobaczylam wszystkie 5 testow bylo pozytywnych. Ja czulam tą ciąże jeszcze zanim zrobilam test a dzien przed straceniem jej wiedzialam ze cos sie dzieje zlego..moze wmawialam to sobie wszystko nie wiem jestem dosc wrazliwa bo na objawy podobno za wczesnie ale czulam sie calkowicie inaczej
 
Kochane to i ja Verona... [emoji23]
Życzę Wam wszystkim żebyście w tym cyklu zobaczyly swoje II kreseczki [emoji173][emoji173] I by wszystkie ciążę które się pojawia miały szczęśliwe rozwiązanie [emoji173][emoji173][emoji7]
MOCNO TRZYMAM ZA WAS KCIUKI! [emoji173]
 
Lh wyskoczyło jak szalone, 5 i 6 marca blado, a wczoraj i dziś kreska gruba i mocniejsza od testowej :o
 

Załączniki

  • Screenshot_20200308_215054_com.bm.android.thermometer.jpg
    Screenshot_20200308_215054_com.bm.android.thermometer.jpg
    202,7 KB · Wyświetleń: 87
Też jestem po biochemicznej w listopadzie. Okres spóźniał się raptem dwa dni ale zrobiłam betę bo testy nie wychodziły a ja czułam się zupełnie inaczej niż w każdym innym cyklu. Kolejnego dnia dostałam @. Od tamtej pory moje cykle się wydłużyły do 35 dni. Po tym incydencie postanowiłam że testy będę robić najwcześniej 36dc...
 
reklama
Do góry