reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja też w piątek robiłam test i jedynie podbrzusze mnie bolało, ale po teście gdzie druga kreseczka była słabo widoczna ale była to sutki przy dotyku mnie bolą i dzisiaj mi kawa nie smakowała
 
Nie chce was straszyc ale nie popelniajcie tego bledu co ja i zrobcie testy dopiero tydzien po spodziewanej @ ja sie dowiedzialam 4 dni przed miesiaczka a 4 dni po spodziewanej miesiaczce ja stracilam. Uciechy bylo duzo a smutku jeszcze wiecej. Gdybym sie nie dowiedziala to nawet byl nie czula ze poronilam w tak wczesnym etapie. Nie mowie ze moze sie to wam zdarzyc ale wiem co teraz przechodze i jak cierpimy z nazeczonym ze chce tego oszczedzic kazdej :( nastepnym razem bede czekac mjnimum tydzien jak sie spozni...ale zycze wam z calego serca powodzenia i gratulacjd
Ja mam za sobą dwie biochemiczne ciąże zakończone właśnie przed końcem 5 tygodnia. Teraz mam mieszane uczucia, okres ma być w środę i z jednej strony zrobiłabym betę, ale z drugiej po prostu się boję powtórki... Nie wiem czy uda mi się wytrzymać w tej niewiedzy.
 
Super wynik jak na 27 dc. Do jakich wartości doszła Twoja beta przy biochemicznej ciąży? Ja mam za sobą dwie biochemiczne i strasznie się boję 🙁
Ja jestem w pierwszej ciąży po stosowaniu krążków Nuvaring przez ponad 2 lata albo nawet 3. Odstawiłam 8 miesięcy temu i w piątek robią test wyszły 2 kreseczki choć druga słaba, Z kalkulatorów wynika w necie że to 4-5 tydzień ciąży
 
Ja jestem w pierwszej ciąży po stosowaniu krążków Nuvaring przez ponad 2 lata albo nawet 3. Odstawiłam 8 miesięcy temu i w piątek robią test wyszły 2 kreseczki choć druga słaba, Z kalkulatorów wynika w necie że to 4-5 tydzień ciąży
Który to Twój dc? Idziesz na betę? Powtarzałaś test?
 
Test w zasadzie dopiero dziś, wczoraj druga kreska była tak słaba, że trzeba się było dobrze przyjrzeć.
Objawy chyba jakoś od piątku, kłucie i rozciąganie w podbrzuszu, a także tkliwość piersi, ale to akurat mam często przed @.
A Ty masz jakieś objawy?
Jedynie co to ból piersi, ale to też miewam przed miesiączką... I jestem bardzo rozdrażniona, ale to pewnie przez tą całą sytuację, bo czuję, że się znowu nie udało 😔
 
Który to Twój dc? Idziesz na betę? Powtarzałaś test?
Wychodzi, że 34 dc. Nie byłam jeszcze na becie. Czekam na wtorek na ponowny test płytkowy i najwyżej wtedy pójde na bete. Ale nie wiem jeszcze, troche chyba za bardzo panikuje bo to moja pierwsza ciąża i z mężem sie staralismy
 
Trzymam kciuki!
Dzięki, moja pierwsza ciąża, ale i sie troche obawia, bo miałam mocny ból pleców, lekarz dał mi zwolnienie i ponad tydzień leki brałam, ale zaraz jak zobaczyłam drugą kreseczke bladą to zaraz je odstawiłam, więc sie boje, ale mam nadzieję, że będzie wszystko wporządku
 
reklama
Ja mam za sobą dwie biochemiczne ciąże zakończone właśnie przed końcem 5 tygodnia. Teraz mam mieszane uczucia, okres ma być w środę i z jednej strony zrobiłabym betę, ale z drugiej po prostu się boję powtórki... Nie wiem czy uda mi się wytrzymać w tej niewiedzy.
Wiem mi pewnie tez bedzie ciezko przy kolejnych cyklach ale patrzac na to jak teraz to przezywam chyba wole rozczarowanie "okresem" niz pozytywny test i powtorka z wczesnym poronieniem. To boli bardzo. Lepsze mile zaskoczenie jak okres nie przyjdzie i sie spozni nawet 2 tyg niz to samo...skoro wizyte i tak przewaznie kazdy poleca po 6 tygodniu a u mnie za granica nawet kolo 8 to lepiej czekac. Ale kto wie moze akurat ci sie poszczesci i wczesniej bedziesz wiedzoec :) powodzenia zycze 🥰 dopowiem tylko ze 4 dni przed okresem i w dzien okresu testy byly mega pozytywne...myslalam ze mi sie niezdarzy cos takiego ☹🙁
 
Do góry