reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja głupieje... 12dpo test negatywny, piersi wczoraj odpuściła a dzisiaj bolą ze zdwojoną siłą... Brzuch to samo...2dni nie bolał dzisiaj znowu ciągnie. Śluz mnie zalewa... Mało tego! Czułam promieniujący ból do uda... A teraz wieczorem zauważyłam, że piersi nie dość że są większe to pojawiły się żyłki.... No i mówię rano do męża, że śmierdzi kiełbasą... A on, że nie jadł kiełbasy.. Kawę pił [emoji23] @ na pt
Może betę zrób?
 
Cześć Wszystkim starającym się mam do Was pytanie jako że nie mam z kim na ten temat porozmawiać i nie chwalę się tu tylko prosze o poradę/informację/pocieszenie
19 i 27 lutego zrobiłam test wyszedł pozytywny.
28 lutego dostałam okres... mocny bardzo...
Skończył sie 3. Dalej bolały mnie piersi i ogólenie podbrzusze i zrobiłam test wczoraj i wyszedł pozytywny...
Poszłam do lekarza i powiedział ze nie widzi pęcherzyka... Ostatni okres miałam 27.01
Zrobiłam Bete wyszła 196 mIU/ml.
Czy jest możliwość ze się udało ? Jestem po 6 msc CLO z przerwą od listopada...
Strasznie sie denerwuję i już sama nie wiem co myśleć.

Wg mnie beta troszkę za mała, z ostatniej miesiączki wychodzi około 6 tygodnia, to jednak jeszcze nic nie przesądza.
Powtórz za 2 dni bete i zobacz czy rośnie/spada. Jeśli rośnie o minimum 66% to jest okay, jednak musisz uważać na te plamienia / krwawienia...
Jesli spada to myślę że to mogła być ciąża biochemiczna. Wtedy do lekarza sprawdzić czy wszystko ładnie się oczyściło. Jak wszystko będzie okay to można sie od razu starac. Mam nadzieję, że pomogłam [emoji3526]
 
Cześć Wszystkim starającym się mam do Was pytanie jako że nie mam z kim na ten temat porozmawiać i nie chwalę się tu tylko prosze o poradę/informację/pocieszenie
19 i 27 lutego zrobiłam test wyszedł pozytywny.
28 lutego dostałam okres... mocny bardzo...
Skończył sie 3. Dalej bolały mnie piersi i ogólenie podbrzusze i zrobiłam test wczoraj i wyszedł pozytywny...
Poszłam do lekarza i powiedział ze nie widzi pęcherzyka... Ostatni okres miałam 27.01
Zrobiłam Bete wyszła 196 mIU/ml.
Czy jest możliwość ze się udało ? Jestem po 6 msc CLO z przerwą od listopada...
Strasznie sie denerwuję i już sama nie wiem co myśleć.
Eh napisałam odpowiedź i mi nie dodalo [emoji2356]
 
Cześć Wszystkim starającym się mam do Was pytanie jako że nie mam z kim na ten temat porozmawiać i nie chwalę się tu tylko prosze o poradę/informację/pocieszenie
19 i 27 lutego zrobiłam test wyszedł pozytywny.
28 lutego dostałam okres... mocny bardzo...
Skończył sie 3. Dalej bolały mnie piersi i ogólenie podbrzusze i zrobiłam test wczoraj i wyszedł pozytywny...
Poszłam do lekarza i powiedział ze nie widzi pęcherzyka... Ostatni okres miałam 27.01
Zrobiłam Bete wyszła 196 mIU/ml.
Czy jest możliwość ze się udało ? Jestem po 6 msc CLO z przerwą od listopada...
Strasznie sie denerwuję i już sama nie wiem co myśleć.
Powtórz betę po 48h, jeśli urośnie o przynajmniej 66% to wszystko może być ok, a to nie był okres tylko np. jakiś krwiak się opróżnił. Jeśli spada to niestety prawdopodobnie była to ciąża biochemiczna. Powodzenia!
 
reklama
Dziewczyny, wczoraj test owu pozytywny dzisiaj na usg nie ma pęcherzyka ale gin nie może jednoznacznie stwierdzić czy była owulacja, jak to?? A co z ciałkiem żółtym i płynem w zatoce douglasa???
Endometrium mam 5 mm więc jakaś lipa totalna, w związku z pcos mam brać metmorfine.
Żeby potwierdzić owu mam zrobić badanie progesteronu i zadzwonić, lekarz zdecyduje czy wdrożyć dupaston w zależności od wyniku badania. Wspominał też o braniu acardu ale teraz nie pamiętam kiedy mam go brać [emoji848]
 
Do góry