reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny mam do was pytanie. Byłam u lekarza w 12 dc. On stwierdził że nie widzi owulacji. Dostałam skierowanie na badania hormonalne...
Ale moje pytanie jest takie, że skoro nie widział tej owulacji w 12dc to czy tej owulacji już w tym miesiącu już nie będzie?

Prawdopodobnie nie ma żadnego pęcherzyka. Pęcherzyk rosnie długo kulka dni skoro go nie ma to może wywnioskował ze już owu nie będzie. Idź może za kilka dni sprawdzić czy coś urosło. A ilu dniowe masz cykle
 
W ten poniedziałek lub we wtorek, wczoraj zrobiłam test, dziś powtórzyłam i zrobiłam pierwszy raz betę
Dla porównania: ja miałam mieć okres w niedzielę, a w poniedziałek beta wyszła 183, ale ja mam krótkie cykle, bo 25-26 dniowe. Więc jeśli masz dłuższe cykle to logiczne że Twój może być niższy.
Także myślę że Twój wynik jest bardzo dobry, byle tylko przyrastalo tak jak ma być 💪😊
 
reklama
Do góry