reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny mam do was pytanie. Byłam u lekarza w 12 dc. On stwierdził że nie widzi owulacji. Dostałam skierowanie na badania hormonalne...
Ale moje pytanie jest takie, że skoro nie widział tej owulacji w 12dc to czy tej owulacji już w tym miesiącu już nie będzie?

Moim zdaniem trochę za wcześnie, żeby wydawać taka opinie.
Ja byłam 16dc u lekarza i powiedział tylko, ze pęcherzyk 23mm i owulacja może być dzisiaj, najpóźniej pojutrze. Tak, ze mogłam ja mieć 18dc dopiero. A cykle mam regularne 29 dniowe.
A jakiej długości masz cykle?
 
reklama
Dziewczyny mam do was pytanie. Byłam u lekarza w 12 dc. On stwierdził że nie widzi owulacji. Dostałam skierowanie na badania hormonalne...
Ale moje pytanie jest takie, że skoro nie widział tej owulacji w 12dc to czy tej owulacji już w tym miesiącu już nie będzie?
Ja już dwa razy usłyszałam taką opinię a za tydzień nagle pęcherzy miał 23 mm I byl idealny do podania pregnylu. Więc idź sprawdź za kilka dni
 
Powiem tak. Ufasz temu lekarzowi?

Ja chodziłam do jednego, ale przez brak terminów umówiłam się prywatnie do takiego, u którego chciałam prowadzić ciąże. Poszłam, stwierdził że nie mam owulacji, że mam pcos, że monitoring itp. Zrobiłan wszystkie hormonalne, wydałam z 400 złoty. Poszłam do innego lekarza uspokoił, że wszystko ok i że owulacja jak najbardziej będzie i żeby działać.
U pierwszego byłam 31.01, u drugiego 14.02. A dzisiaj czekam na drugą bete!
Dziewczyny mam do was pytanie. Byłam u lekarza w 12 dc. On stwierdził że nie widzi owulacji. Dostałam skierowanie na badania hormonalne...
Ale moje pytanie jest takie, że skoro nie widział tej owulacji w 12dc to czy tej owulacji już w tym miesiącu już nie będzie?
 
Ja pierwszy cykl staran, za kilka dni planowo miesiączka i już się nastawilam że będę zaczynać od nowa. Już mam w koszyku na allegro testy owulacyjne. Po cichu marzę żeby się udało. Co noc śnią mi się 2 kreski, to już jest męczące. Wczoraj lekko zaklulo mnie kilka razy w podbrzuszu, a ja już myślę że coś jest na rzeczy. Mąż stwierdził że biust mam jakiś większy 😂 i już myśl że może jednak. Ale zobaczymy. Jeszcze kilka dni i wszystko będzie wiadomo. Pozdrawiam was staraczki
 
Ha, wiem, że nie trzeba od razu zajść, nam się tak dwa razy udało, a trzecie dziecko za drugim podejściem. Zobaczymy jak będzie tym razem.
 
Dziewczyny mam do was pytanie. Byłam u lekarza w 12 dc. On stwierdził że nie widzi owulacji. Dostałam skierowanie na badania hormonalne...
Ale moje pytanie jest takie, że skoro nie widział tej owulacji w 12dc to czy tej owulacji już w tym miesiącu już nie będzie?
Wydaje mi się że nie... Ja chodziłam nawet w 4 czy 5 dniu cyklu i mi zawsze mówiła że "jestem w cyklu", co znaczy, że owu się zapowiada... Może sprawdź progesteron pod 7 dni po owu, poniżej 10 świadczy o braku owulacji - tak pisały dziewczyny na forum.

EDIT: właśnie czytam, że dziewczyny pisały, że lekarz stwierdził brak owu a jednak była... Może to faktycznie loteria.....
 
Ja pierwszy cykl staran, za kilka dni planowo miesiączka i już się nastawilam że będę zaczynać od nowa. Już mam w koszyku na allegro testy owulacyjne. Po cichu marzę żeby się udało. Co noc śnią mi się 2 kreski, to już jest męczące. Wczoraj lekko zaklulo mnie kilka razy w podbrzuszu, a ja już myślę że coś jest na rzeczy. Mąż stwierdził że biust mam jakiś większy [emoji23] i już myśl że może jednak. Ale zobaczymy. Jeszcze kilka dni i wszystko będzie wiadomo. Pozdrawiam was staraczki
Nie chce cie nakręcać, ale moja koleżanka ma 2 dzieci z pierwszego strzału więc wszystko jest możliwe.
Ja też zawsze śnie o dzieciach i ciąży [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Cześć Wszystkim starającym się mam do Was pytanie jako że nie mam z kim na ten temat porozmawiać i nie chwalę się tu tylko prosze o poradę/informację/pocieszenie
19 i 27 lutego zrobiłam test wyszedł pozytywny.
28 lutego dostałam okres... mocny bardzo...
Skończył sie 3. Dalej bolały mnie piersi i ogólenie podbrzusze i zrobiłam test wczoraj i wyszedł pozytywny...
Poszłam do lekarza i powiedział ze nie widzi pęcherzyka... Ostatni okres miałam 27.01
Zrobiłam Bete wyszła 196 mIU/ml.
Czy jest możliwość ze się udało ? Jestem po 6 msc CLO z przerwą od listopada...
Strasznie sie denerwuję i już sama nie wiem co myśleć.
 
Nie chce cie nakręcać, ale moja koleżanka ma 2 dzieci z pierwszego strzału więc wszystko jest możliwe.
Ja też zawsze śnie o dzieciach i ciąży [emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Nie wiem czy jestem dobrym przykładem, ale mi na dwie ciąże udawało się zachodzić w pierwszym cyklu starań. I to nawet nie przy jakiś zwiększonych przytulankach.
 
reklama
Do góry