reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Witam w 22 dc😊 od 11dc robię testy owu i ciągle ujemne. To mój 4 cykl z testami, zazwyczaj owu miałam około 19dc, w zeszłym cyklu ok 14/15 dc. Wczoraj dopiero pojawił się charakterystyczny plodny śluz i normalnie już głupieje 🤷‍♀️ coś z tego rozumiecie?
 
Witajcie kobietki. Miałam odpuszczać ten cykl z powodu pobrania posiewu do badania z szyjki ale wlansie odebrałam wynik i nic się nie wyhodowalo. Jestem "czysta". I'm back to the game😆.

Co do owu, też mam cykle w granicy 32-35 dni. Owu w okolicy 18-20dnia. Męczące to czekanie...
 
Kobiety, która pierwsza zakłada grudniowe mamy ? [emoji1] kto testuje nie długo? Gdzie te kreski ? [emoji1][emoji1][emoji1]

Ja się dziś witam w 16 dc po testach widzę, że LH już spada więc owu już była pozostaje czekać [emoji848][emoji848]
 
Kobiety, która pierwsza zakłada grudniowe mamy ? [emoji1] kto testuje nie długo? Gdzie te kreski ? [emoji1][emoji1][emoji1]

Ja się dziś witam w 16 dc po testach widzę, że LH już spada więc owu już była pozostaje czekać [emoji848][emoji848]
Ja testuję w sobotę, @ planowo koło wtorku ma (nie) przyjść. Pewnie trochę za wcześnie, ale już się nastawiłam :).
 
reklama
A miałaś pozytyw? Ja miałam białe testy i nagle mega pozytyw
Kobiety, która pierwsza zakłada grudniowe mamy ? [emoji1] kto testuje nie długo? Gdzie te kreski ? [emoji1][emoji1][emoji1]

Ja się dziś witam w 16 dc po testach widzę, że LH już spada więc owu już była pozostaje czekać [emoji848][emoji848]
 
Do góry