reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
a ja się witam w 1 dc. W tym cyklu sie nie staralismy, bo to oficjalnie dopiero od czerwca planujemy, ale też poszaleliśmy trochę i hmm... zaczynam się niepokoić, czy w czerwcu się faktycznie uda.
 
Dzięki dziewczyny [emoji6] w szoku jestem, w ogóle nie liczyłam na ten cykl. Jutro rano powtórzę test i pójdę na betę dla pewności. Pierwszy raz będę robiła betę [emoji2960] jeśli jutro wyjdzie ok, to kiedy powinnam ją powtórzyć? Po 48h? To będzie sobota, laboratorium zamknięte. Jeśli powtórzę w poniedziałek będzie ok? [emoji6]
My też w cyklu w którym się udało dawaliśmy sobie wręcz 0 szansy.. Mieliśmy ciężki miesiąc, ciche dni.. Odpuscilismy po 2 latach starań.. A tu niespodzianka i już leci 16 tydzień i będziemy mieli coreczke :) ja robiłam betę 3 razy :)
 
reklama
Dziewczyny mam do was pytanie. Byłam u lekarza w 12 dc. On stwierdził że nie widzi owulacji. Dostałam skierowanie na badania hormonalne...
Ale moje pytanie jest takie, że skoro nie widział tej owulacji w 12dc to czy tej owulacji już w tym miesiącu już nie będzie?
 
Do góry