reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Heeej [emoji7] Dziewczyny, jednak chyba się udało [emoji16][emoji16][emoji16] chociaż jak na 2 dni po spodziewanej @ kreska mogła być trochę wyraźniejsza [emoji848]Zobacz załącznik 1087184
Może owu miałaś później i stąd ten jaśniejszy kolor? Nie przejmuj się tym. GRATULACJE ! [emoji7] Życzę spokojnych 9 miesięcy. Dla pewności zrób sobie betę i sprawdź jak przyrasta
 
reklama
Pozytywny, działaj [emoji182]
Cześć dziewczyny,
Czy to jest pozytywny test owulacyjny?:)
To mój 2 cykl starań z testami i nie jestem pewna.

Pozdrawiam
Gratulacje!!!
Witam u mnie w 1 xyklu po odstawieniu tabletek anykoncepcyjnych. Termin wypada na 11 listopada [emoji16] dołączam do grona [emoji3059]
O proszę, trzeba działać [emoji4]
Dzisiaj rano stwierdziłam, że mam gdzieś te testy i od następnego cyklu nie robię, a tu wieczorem taka niespodzianka :)
Z miłą chęcią dołaczymy [emoji1]
Jaa! I bardzo trzymam kciuki, ze będzie nas więcej![emoji120][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Ja też mam ginekologa niedługo, i pewnie też mi znowu wykryje...
Nie poddawajmy się musi być w końcu dobrze [emoji173]
U mnie ciąży brak. Do tego oddeochnmieaiecy bola mnie bardzo piersi byłam dziś na usg Wszytsko w porządku wiec prawdopodobnie hormony. Już się boje ... kolejne g mi znajda do kolekcji pewnie.
Gratulacje [emoji173] w dniu @ pewnie będzie ciemniejszy [emoji4]
Heeej [emoji7] Dziewczyny, jednak chyba się udało [emoji16][emoji16][emoji16] chociaż jak na 2 dni po spodziewanej @ kreska mogła być trochę wyraźniejsza [emoji848]Zobacz załącznik 1087184
 
Ja bym chyba chwilę wstrzymała się z betą
Dziewczyny, chyba zaczyna mi się rozkręcać, bo plamie już krwią okresową, ale jak na razie to tylko plamienia w dużych odstępach czasu. Myślicie że powinnam zrobić betę, żeby sprawdzić czy spada? Czy dać sobie już z tym spokój?
 
Dziewczyny 4dzien spóźnia się @ i robiłam test dzień przed i w dzień @ i była biel możliwe że teraz bym zobaczyła dwie kreski? Boję się trochę kolejnego rozczarowania. Chwilami pobolewa mnie lewy a później prawy jajnik, piersi tak bolesne że dotknąć się nie da. Rzadko mi się spóźnia zazwyczaj 1 dzien max 2
 
Dziewczyny 4dzien spóźnia się @ i robiłam test dzień przed i w dzień @ i była biel możliwe że teraz bym zobaczyła dwie kreski? Boję się trochę kolejnego rozczarowania. Chwilami pobolewa mnie lewy a później prawy jajnik, piersi tak bolesne że dotknąć się nie da. Rzadko mi się spóźnia zazwyczaj 1 dzien max 2
Ja bym zrobiła :). Trzymam kciuki!
 
Dziewczyny 4dzien spóźnia się @ i robiłam test dzień przed i w dzień @ i była biel możliwe że teraz bym zobaczyła dwie kreski? Boję się trochę kolejnego rozczarowania. Chwilami pobolewa mnie lewy a później prawy jajnik, piersi tak bolesne że dotknąć się nie da. Rzadko mi się spóźnia zazwyczaj 1 dzien max 2
Zrób test :)
 
Witam się w 7 dc [emoji6] W tym cyklu podwójna dawka lematty, mam nadzieję że urośnie kilka jajeczek i się wreszcie uda [emoji3064]
Gratuluję wszystkim dziewczynom które zobaczyly II [emoji7]
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny ostatnio troche mnie nie było wiec duzo mnie omineloz wszystkim dziewczynom gratuluje dwoch kreseczek. Mam problem i nie wiem co zrobic jutro mam 4dc cyklu znow ten cykl byl dluzszy i tak czekalam na @ i chce isc do lekarza innego niz do tej pory chodzilam robilam ostatnio progesteron i prolaktyne,( progesteron niski a prolaktyna wysoka). I teraz nie wiem czy cos robic jutro jakies badania ale nie wiem jakie, sa jakies najwazniejsze zeby cos zrobic i z nimi isc do lekarza bo tyle tego jest czy nic nie robic i pokazac tylko te prolaktyne i progesteron i najwyzwj moze on cos powie to zrobie sama juz nie wiem co robic doradzcie.
 
reklama
Do góry