reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej dziewczyny do mnie dzis przyszła @ i troche się zalamalam, bo mialam nadzieje ze po progestonie w koncu coś zaskoczy. Czy ktorejs z Was progesteron(duphaston,luteina) pomógł zajść w ciążę?w tym cyklu mam mieć pierwszy raz monitoring ale nie wiem czy on bedzie miarodajny bo mam przyjść w 13dc A progeston mam brać od 10-23dc...
 
reklama
Dziewczynki doradzcie cykle 29-30...
20200229_103024.jpeg
 
W końcu każdej z nas się uda i stanie się szczęśliwą mamą. 😊💕 Mi czas dłuży się strasznie, jak nigdy. Jestem dopiero 5 dni po owulacji a już chciała bym zrobić test, a niestety trzeba cierpliwie czekać do 10 marca. Na razie nie widzę u siebie żadnych zmian, ale może być jeszcze zbyt wcześnie. Mam 30 lat i to nasze pierwsze starania o pierwsze dziecko. W głowie siedzi mi myśl, że nic z tego nie wyszło. Po prostu nie chce się za bardzo nastawiać.
A wy w jakim wieku jesteście kobitki?
Ja żałuję bardzo że czekaliśmy z tym tak długo. Ciągle było coś, a to praca, a to remont, a to cytomegalia, problemy z tarczyca i tak w kółko.
Ja skończone 31,tez staramy się o pierwszego bachorka ;) a razem jesteśmy 8 lat i czasami również żałuję, że nie zaczęliśmy starać się wcześniej, ale później sobie myślę że widocznie tak miało być. Wcześniej nie czułam, że naprawdę tego pragnę, teraz tak, a z każdym nieudanym cyklem bardziej i bardziej ;)
Ja czekam cierpliwie do środy, wtedy powinna przyjść @
:)
 
Hej dziewczyny, pisałam wcześniej, że czekam na @. Jeden dzień po przewidywanym terminie tj 26.02 miałam bóle brzucha i jajników, które utrzymywały się prawie cały dzień. Myślałam, że może to zagnieżdżenie jednak dzisiaj od samego rana znów czuje kłucie w jajnikach i pojawiło się delikatne brązowe plamienie więc pewnie @ się zaczyna..
 
Hej dziewczyny, pisałam wcześniej, że czekam na @. Jeden dzień po przewidywanym terminie tj 26.02 miałam bóle brzucha i jajników, które utrzymywały się prawie cały dzień. Myślałam, że może to zagnieżdżenie jednak dzisiaj od samego rana znów czuje kłucie w jajnikach i pojawiło się delikatne brązowe plamienie więc pewnie @ się zaczyna..
Jeszcze nic nie jest przesądzone ;)
 
reklama
Hej Dziewczyny, czy podczas starań ćwiczycie i jesteście aktywne fizycznie?
Ja odpuszczam od 8dpo do 1dc. Bo przy zagnieżdżeniu niewskazane. A tak to ćwiczę normalnie. Czasem codziennie czasem 3 razy w tyg. Bez tego bym zwariowała. Endorfiny po ćwiczeniach utrzymują mnie przy zdrowych zmysłach. Jak pocwicze mam na wszystko siłę. Jak odpuszczę długo to się tak rozleniwiam że coś okropnego
 
Do góry