reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Zaraz go sobie zobacze ;)
Ja nie wiem czy do przystojnego lekarza bym poszla :p [emoji87]

Edit: obczailam ;) niczego sobie pan doktorek;)
ja pamietam w 4 klasie liceum na w-f robilysmy sklony na czas, ja zawsze lubilam sportowa rywalizacje wiec chcialam byc jedna z najlepszych... nagle podczas sklonu zaczelo mnie strasznie bolec w okolicy pachwiny. Nie moglam sie ruszyc. Zawiezli mnie na szpital z podejrzeniem przepukliny... chirurg mnie zbadal, nie zobaczyl nic kompletnie, powiedzial, ze nie widzi wskazan do leczenia chirurgicznego... wiec odsylali mnie od lekarza do lekarza, az w koncu trafilam na mlodego ginekologa, podejrzewam, ze jeszcze rezydenta. Tzw. mlody Bog hehe. mial max ze 27-28lat. Zaprosil mnie na samolot i cyk badanie. Ja oczywiscie po w-f jak swinka spocona do tego nie bylam wczesniej nigdy w szpitalu na szczescie wiec niesamowity stres... Zaczyna badan i mowi ale ma pani ladna szyjke po czym sie zasmial. A ja sie rozplakalam z nerwow 🙉 🙉 😂 😂 😂 Czlowiek mlody i glupi. Teraz to marze, zeby jakis mlodziutki doktorek tak powiedzial, hehe.
 
Nie, nie. Kiedy Wyjeżdża?
W niedzielę, więc mną ogromną nadzieję że pozytyw będzie dopiero w niedzielę. Wtedy będziemy mieli jakieś szanse wtedy w tym cyklu. Oby... W sumie jak jutro będzie pozytyw to w niedzielę też jeszcze będą szansę. Echhh wolałabym żeby było jak zawsze 19/20dc a nie 14
 
Kochana ja takie jasne kreski miałam kilka dni zanim był pozytyw wiec się nie przejmuj!
U mnie zawsze przed pozytywem takie były. Miejmy nadzieję że będzie jak u Ciebie [emoji846] już 2 cykle przez wizyty teściowej miałam stracone [emoji849][emoji854]
Z drugiej strony od pół roku je robię i zawsze mam owu 19/20dc dlaczego teraz nagle miałoby się to zmienić.
 
U mnie zawsze przed pozytywem takie były. Miejmy nadzieję że będzie jak u Ciebie [emoji846] już 2 cykle przez wizyty teściowej miałam stracone [emoji849][emoji854]
Z drugiej strony od pół roku je robię i zawsze mam owu 19/20dc dlaczego teraz nagle miałoby się to zmienić.
moze krotszy cykl po porstu... czasem sie tak zdarza. mi pod wplywem stresu strasznie sie zmianialy cykle, jesli naprawde sie czyms mocno denerwowalam w ogole nie mialam owulacji :(
 
moze krotszy cykl po porstu... czasem sie tak zdarza. mi pod wplywem stresu strasznie sie zmianialy cykle, jesli naprawde sie czyms mocno denerwowalam w ogole nie mialam owulacji :(
Oby nie.. no nic jeszcze dziś nie jest pozytywny, więc teoretycznie nawet jakby był jutro pozytywny to mamy szansę.. zobaczymy
 
ja pamietam w 4 klasie liceum na w-f robilysmy sklony na czas, ja zawsze lubilam sportowa rywalizacje wiec chcialam byc jedna z najlepszych... nagle podczas sklonu zaczelo mnie strasznie bolec w okolicy pachwiny. Nie moglam sie ruszyc. Zawiezli mnie na szpital z podejrzeniem przepukliny... chirurg mnie zbadal, nie zobaczyl nic kompletnie, powiedzial, ze nie widzi wskazan do leczenia chirurgicznego... wiec odsylali mnie od lekarza do lekarza, az w koncu trafilam na mlodego ginekologa, podejrzewam, ze jeszcze rezydenta. Tzw. mlody Bog hehe. mial max ze 27-28lat. Zaprosil mnie na samolot i cyk badanie. Ja oczywiscie po w-f jak swinka spocona do tego nie bylam wczesniej nigdy w szpitalu na szczescie wiec niesamowity stres... Zaczyna badan i mowi ale ma pani ladna szyjke po czym sie zasmial. A ja sie rozplakalam z nerwow [emoji86] [emoji86] [emoji23] [emoji23] [emoji23] Czlowiek mlody i glupi. Teraz to marze, zeby jakis mlodziutki doktorek tak powiedzial, hehe.

Człowiek młody to nie wiedział jaki komplement usłyszał [emoji23][emoji23]
Szkoda, ze nie da się mieć tych młodych lat z zawartością głowy trzydziestoparolatki. Mówię po sobie. Lada moment kończę 36 [emoji23]
 
reklama
W niedzielę, więc mną ogromną nadzieję że pozytyw będzie dopiero w niedzielę. Wtedy będziemy mieli jakieś szanse wtedy w tym cyklu. Oby... W sumie jak jutro będzie pozytyw to w niedzielę też jeszcze będą szansę. Echhh wolałabym żeby było jak zawsze 19/20dc a nie 14

Nawet jak będzie jutro to po będziecie mieli szanse ale trzymam kciuki zeby jednak ta owulacja poczekała trochę [emoji846]
 
Do góry