reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja mam 27 dc i 27 dc, beta wczoraj rano 6,13 (i test Clearblue o czułości 25 z cieniem cienia, dzisiaj już całkiem ładny cień więc beta na pewno większa :) ) ... a test dzisiaj z superpharm o czułości 10 biały jak ściana 😂 robiony z tej samej próbki moczu 😂
Tak że nigdy nie mów nigdy - gdybym zrobiła tylko ten z superpharm byłabym pewna że w środku jest pusto ...
Gratulacje! Raczej się nie łudzę, może następnym razem, ale dziękuję za słowa wsparcia.. Rośnij zdrowo.
 
reklama
Dziewczyny, dziś walentynki🤭 także wszystkim które mają owu, pozdrawiam i życzę udanego wieczoru :D
Ja już zaplanowałam sushi i dobre winko, rozpalę w kominku bo mpj w pracy do 22, także jak wroci tooo.... niech sie dzieje 🤭😁
W ogóle mam jakiś super dobry i pozytywny humor w tym cyklu :D ciągle chodzę uhhahana 🤭😁
 
Ktory to taki ? ;)

Lublin Krzysztof Wiktor się zwie [emoji846]
I jako anegdotę to powiem, ze jak trafiłam z mała z ostrymi wymiotami do szpitala,, aż mo się przelewała przez ręce, byłam sama, mąż na drugim końcu pl, to mój mąż w panice zadzwonił do niego co robić [emoji23][emoji23] jedyny lekarz do którego miał nr tel. I nie dość, ze na spkojnie powiedział mu co i jak to jeszcze po kilku godzinach pytał jak mała. Dodam, ze to był weekend późnym wieczorem.
Maz był prawie na każdej wizycie ze mną jak byłam w ciąży, wiec miał okazje go poznać [emoji846]
 
Ostatnia edycja:
Lublin Krzysztof Wiktor się zwie [emoji846]
I jako anegdotę to powiem, ze jak trafiłam z mała z ostrymi wymiotami do szpitala,, aż mo się przelewała przez ręce, byłam sama, mąż na drugim końcu pl, to mój mąż w panice zadzwonił do niego co robić [emoji23][emoji23] jedyny lekarz do którego miał nr tel. I nie dość, ze na spkojnie powiedział mi co i jak to jeszcze po kilku godzinach pytał jak mała.
Maz był prawie na każdej wizycie ze mną jak byłam w ciąży, wiec miał okazje go poznać [emoji846]
taki lekarz to prawdziwy skarb! pozwolilam sobie go wygooglowac... yyy, ja co prawda do Lublina mam prawie 300km ale sama bym z checia do niego poszla. Patrzac na niego, az sie buzia smieje hehe badanie to musi byc prawdziwa przyjemnosc 🙉 😀 😀
 
Coraz bardziej się do niego przekonuje [emoji3]
Pamiętam taką sytuację ( ja chodziłam do Urbana gabinet obok) jak Urban miał jakieś wątpliwości przy USG to wolał tego Twojego.

Bo usg to konik mojego doktorka [emoji16]
Ja go tak wychwalam, ale serio zasługuje na to. Gdyby nie on to nie wiem czy nasza córeczka byłaby z nami, a raczej na pewno by jej nie było. Były conajmniej dwie sytuacje w ciąży, ze gdyby nie jego szybka reakcja skończyłoby się tragicznie.
Dla mnie olbrzymimi plusem jest to, ze zawsze jest pod telefonem. Nawet na urlopie był z nim kontakt.
Mam nadzieje,, ze mi tak zostanie.
Zreszta jeśli ojciec, który jest ordynatorem jest tez człowiekiem, pd którego bije wręcz szacunek do pacjenta. Jak profesor wchodzi na oddział to autentycznie kłania się ludziom siedzącym w poczekalni.
Jak robił mi cc to wszytsko dokładnie, rzeczowo wytłumaczył, uspokoił, a bulam osrana strasznie, miałam rodzic naturalnie, w w ostaniej chwili wyszło inaczej. pech chciał, ze mojego nie było, ale zorgbizowla to tak zeby cc robił mi profesor i żebym była pod dobra opieka i potem dzwonił ok 21 jak się czuje po cc. Po prostu czułam się bezpiecznie
 
taki lekarz to prawdziwy skarb! pozwolilam sobie go wygooglowac... yyy, ja co prawda do Lublina mam prawie 300km ale sama bym z checia do niego poszla. Patrzac na niego, az sie buzia smieje hehe badanie to musi byc prawdziwa przyjemnosc [emoji86] [emoji3] [emoji3]

A skąd masz jego foto. Ja w necie nie znalazłam [emoji16][emoji16]
 
Kurde jednak coś się kroi.. [emoji849][emoji849] oby był pozytywny dopiero w niedzielę bo się załamie [emoji45]
IMG_20200214_101306_BURST1.jpeg
 
Wesoło się zrobiło ;) Szykujecie coś na Walentynki ? Ja zaplanowałam niespodziankę bo Mój ma 18.02 Urodziny , wiec niespodzianka Walentynkowo Urodzinowa i taki mały wypad z soboty na niedziele do miasteczka obok, zaciszny hotelik :) Mój nic nie wie. Koleżanka ma nas zawieźć i myśli , ze jedziemy jej W czymś pomoc heh ;) Szkoda, ze to nie będą Te dni bo taki wyjazd na spontanie czasem pomaga :)
To ja już od dawna chciałam zrobić takie kupony: "na masaż", "na śniadanie do łóżka" itd.. I tak zrobiłam, tylko muszę mu powiedzieć, że musi odroczyć wyciąganie kuponów do momentu aż będę w "pełni sił" :D
 
Dzisiaj powtórzę progesteron i betę a w poniedziałek jak będą plamienia dalej to pomyślę. Z drugiej strony ja uważam że wczesne poronienia mają ważną rolę - jeśli z zarodkiem jest coś nie tak to organizm powinien nie pozwolić się takiej ciąży rozwijać. Wolę chyba tak niż sama decydować kiedy np na prenatalnych dowiem się że coś jest nie tak.

Masz dobre podejście [emoji846] i życzę Ci aby plamienie ustąpiło i wszystko dobrze się skończyło
 
reklama
Do góry