reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Człowiek młody to nie wiedział jaki komplement usłyszał [emoji23][emoji23]
Szkoda, ze nie da się mieć tych młodych lat z zawartością głowy trzydziestoparolatki. Mówię po sobie. Lada moment kończę 36 [emoji23]
no wlasnie hehe. ja 36 za 2 miesiace :D ale dla mnie to piekny wiek. nie chcialabym miec mniej ani wiecej... tylko teraz inaczej bym zareagowala na tego doktorka hehehe. na pewno nie placzem :D
 
reklama
Hej dziewczyny, ostatnio was nie czytałam bo stwierdziłam że muszę się wyluzować ;) ale dzisiaj jestem w 33 dc, mam objawy okresowe (ból piersi, nerwowość) ale przedwczoraj miałam zgagę, mimo że nie jadłam nic nadzwyczajnego. Cykle mam 31-34 dni i dzisiaj tam z niczego zrobiłam test. Zawsze jak patrzyłam na testy dziewczyn które pytały czy widać druga kreskę, to myślałam że ja w takiej sytuacji nie brałabym takiego wyniku serio, ale dzisiaj jak zobaczyłam swój wynik to sama postanowiłam wrzucić i zapytać czy tylko ja widzę drugą kreskę [emoji23]Zobacz załącznik 1080160
Chyba weszłam na wyższy poziom testów wizjerów bo kurcze widzę te Wasze kreseczki!!! No wzrok mi się raczej nie poprawił!
 
Podryw na szyjkę macicy [emoji23]
ja pamietam w 4 klasie liceum na w-f robilysmy sklony na czas, ja zawsze lubilam sportowa rywalizacje wiec chcialam byc jedna z najlepszych... nagle podczas sklonu zaczelo mnie strasznie bolec w okolicy pachwiny. Nie moglam sie ruszyc. Zawiezli mnie na szpital z podejrzeniem przepukliny... chirurg mnie zbadal, nie zobaczyl nic kompletnie, powiedzial, ze nie widzi wskazan do leczenia chirurgicznego... wiec odsylali mnie od lekarza do lekarza, az w koncu trafilam na mlodego ginekologa, podejrzewam, ze jeszcze rezydenta. Tzw. mlody Bog hehe. mial max ze 27-28lat. Zaprosil mnie na samolot i cyk badanie. Ja oczywiscie po w-f jak swinka spocona do tego nie bylam wczesniej nigdy w szpitalu na szczescie wiec niesamowity stres... Zaczyna badan i mowi ale ma pani ladna szyjke po czym sie zasmial. A ja sie rozplakalam z nerwow [emoji86] [emoji86] [emoji23] [emoji23] [emoji23] Czlowiek mlody i glupi. Teraz to marze, zeby jakis mlodziutki doktorek tak powiedzial, hehe.
 
no wlasnie hehe. ja 36 za 2 miesiace :D ale dla mnie to piekny wiek. nie chcialabym miec mniej ani wiecej... tylko teraz inaczej bym zareagowala na tego doktorka hehehe. na pewno nie placzem :D

Ja tam nie czuje się na swoje prawie 36 [emoji846] pierwsze dziecko urodziłam w ubiegłym roku i mimo, ze moje macierzyństwo jest późne to jesnak nie zmieniałabym tego. Mam stabilizację finansowa, odpowiedniego człowieka u mojego boku ( to mój drugi mąż) , trochę świata zobaczyłam, ale planuje z maluchami tez podróżować, wyszalalam się i poczułam, ze to ten czas [emoji7]
 
Mi tez ostatnio lekarz powiedział ze ladna szyjka.
A lekarza mam niczego sobie. Mniej niz 40 lat ma...

Jutro powtórka bety, ide z W. bo chce isc ze mna.

Jak myslicie , na kiedy umowic sie do lekarza?
 
reklama
Do góry