reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja jestem z okolic Edynburga.
I tu pełno prywatnych pamiętaj tu nie ma ginekologów tu są ultrasonografisci! Czyli osoby po studiach z wiedzą ginekologa. Ale i ginekolog się znajdzie 250£ wizyta prywatnie. A prywatnie będę jeździć do niej dam ci linka ona przyjmuje w paru punktach po całej UK . Jest znana i dobra ona wykryla mi polipy. Poczytaj


To jedyny polski ginekolog w miarę dobry którego znam zna się na poloznictwie i ciazach będę jeździć do niej raz na 6,7 tyg jak wszystko pójdzie fajnie
Będę u niej w przyszłym tygodniu wiec mogę zapytać gdzie przyjmuje jeszcze wiem ze w Londyn tez chyba tam mam za daleko
Ja też okolice Ediego więc mi pasuje :) ja byłam raz w Livingston. Wizyta 110 z badaniami, więc taniej ale ginekolog taki sobie. Bardzo.. Hm, cichy i obojetny
Dziękuję za link :)
 
reklama
Hej dziewczyny! Wczoraj bylam caly dzien w delegacji (az w 3ch miastach) i nie mialam za bardzo jak poczytac Was a teraz juz nie nadrobie :/ zrozumialam na szybko ze @bleucoco ma dzis 1sze usg? Super! Powodzenia!
A ja zaraz polece na bete by zobaczyc przyrost ale chyba rosnie bo zrobilam test i jest juz od razu widoczna kreseczka :-)
Piękne kreseczki, ale i paznokcie :)!!!!!
 
Lublin Krzysztof Wiktor się zwie [emoji846]
I jako anegdotę to powiem, ze jak trafiłam z mała z ostrymi wymiotami do szpitala,, aż mo się przelewała przez ręce, byłam sama, mąż na drugim końcu pl, to mój mąż w panice zadzwonił do niego co robić [emoji23][emoji23] jedyny lekarz do którego miał nr tel. I nie dość, ze na spkojnie powiedział mu co i jak to jeszcze po kilku godzinach pytał jak mała. Dodam, ze to był weekend późnym wieczorem.
Maz był prawie na każdej wizycie ze mną jak byłam w ciąży, wiec miał okazje go poznać [emoji846]

Zaraz go sobie zobacze ;)
Ja nie wiem czy do przystojnego lekarza bym poszla :p [emoji87]

Edit: obczailam ;) niczego sobie pan doktorek;)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, ostatnio was nie czytałam bo stwierdziłam że muszę się wyluzować ;) ale dzisiaj jestem w 33 dc, mam objawy okresowe (ból piersi, nerwowość) ale przedwczoraj miałam zgagę, mimo że nie jadłam nic nadzwyczajnego. Cykle mam 31-34 dni i dzisiaj tam z niczego zrobiłam test. Zawsze jak patrzyłam na testy dziewczyn które pytały czy widać druga kreskę, to myślałam że ja w takiej sytuacji nie brałabym takiego wyniku serio, ale dzisiaj jak zobaczyłam swój wynik to sama postanowiłam wrzucić i zapytać czy tylko ja widzę drugą kreskę [emoji23]Zobacz załącznik 1080160
Gratulację :)!!!! Rośnijcie zdrowo, bo ll są jak nic!
 
reklama
Dziewczyny mam problem. Muszę się zwolnić albo chociaz na pół etatu przejść bo nie nadarzam z czytaniem Waszych postów! 😂 Dwa dni mi zeszło, hehe.
U mnie 10 dc. Dzisiaj wolne z moim walniętym walentym ;p ale postaram się być in tacz, co by za wiele potem nie nadrabiać :) dawać mi tu kreseczki na poprawę humoru! ❤
 
Do góry